Canon VB-S30VE

VB-S30VE

Parlak zum lensi ve dahili mikrofonuyla yepyeni ayrıntılar görmenizi sağlayan, kurulumu kolay, hava koşullarına ve darbelere dayanıklı kompakt PTZ kamera.

/Images/ZB083%20340x461px_tcm123-1458006.jpg

Faydalar

 • VB-S30VE'nin parlak f/1,4–2,6 lensi ile kaydırma, eğme ve zum işlevleri ve düşük ışıktaki üstün performansıyla hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın
 • Full HD görüntüleme teknolojisi, 3,5x optik zum ve düşük bozulma oranına sahip asferik lens elemanları çok net görüntüler sunar
 • Dahili çok yönlü mikrofonla net ve yüksek kaliteli ses kaydı yapın
 • Hafif, kompakt, kurulumu kolay, darbelere karşı IK10 ve hava koşullarına karşı IP66 korumalı
 • Harekete Uyarlanan Gürültü Azaltma ve Alana Özel Veri Boyutu Azaltma (ADSR) özellikleri, video kalitesini korurken veri boyutunu azaltır
 • Gelişmiş alarm algılama için akıllı dahili akıllı analiz işlevi
 • Desteklenen birçok web tarayıcısı ve mobil cihazdan canlı izleme ve yönetim
 • ONVIF® Profile S ile uyumlu

Detaylı Özellikler

Canon VB-S30VE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Full HD görüntüleme


Canon VB-S30VE'nin 3,5x optik zum lensi, 2,1 MP Full HD görüntüleme teknolojisi, 1/3 inç CMOS sensörü, hassas asferik lens elemanları ve düşük ışıkta üstün performans kazandıran geliştirilmiş minimum nesne aydınlatma özelliğiyle daha fazla ayrıntı görün. Harekete Uyarlanan Gürültü Azaltma özelliği, görüntü kalitesini optimize etmek ve veri kullanımını kontrol altında tutmak için hareket eden nesneler algıladığında veya düşük ışık koşulları nedeniyle dijital gürültü oluştuğunda gürültü azaltma seviyelerini dinamik olarak kontrol eder.

Daha fazlasını görün, daha fazlasını duyun


VB-S30VE'nin tek izlediği görüntü değildir. Dahili çok yönlü mikrofonu, 4 metre mesafeye kadar konuşmaları kaydedip arka plan gürültüsünü ve istenmeyen yankıyı filtreleyerek uygulamaya yeni bir yüksek kaliteli bilgi katmanı ekler. Mikrofon, sesli alarm devreye alma işlevleri de sağlar, yani kamera sesi algıladığında kayda başlayacak şekilde yapılandırılabilir.

Kurulumu ve yönetimi kolay


Hafif, kompakt ve dayanıklı VB-S30VE aynı zamanda hızlı ve basit kurulumuyla proje maliyetlerini en düşük seviyede tutar. Birlikte verilen 1 metrelik pigtail kablo kamera bağlantılarına kolay ve doğrudan erişim sağlarken, Canon'un Kamera Yönetim Aracı tek kameralar veya seçilen kamera grupları için güçlü kurulum ve yönetim işlevleri sunar. Kanal kutusu bağlantı elemanları ve tavan sarkıt montajı, kurulum seçeneklerini daha da zenginleştirir.

Darbelere ve hava koşullarına dayanıklı


VB-S30VE dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Hem darbelere hem de hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu kamera, IP66 standartlarında hava koşullarına ve IK10 standartlarında darbelere dayanıklıdır ve -25˚C - 50˚C aralığındaki sıcaklıklarda tam kapasitede çalışır.

Akıllı alarm algılaması


15 adet dahili Video İçerik Analizi profiliyle kamera operatörleri denetleme görevlerini etkili ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilir. Akıllı analizler, birden fazla sanal alarm algılama işlevi sunarak, operatörleri şüpheli davranışlar konusunda aktif olarak uyarırken, depolama ve bant genişliği gereksinimlerinin en alt düzeye indirilmesine de yardımcı olurlar.

Çok yönlü mobil cihaz desteği


Mobil cihazlarla uzaktan görüntüleme ve yapılandırma özellikleriyle denetleme seçeneklerinizi artırın. VB-S30VE, Canon'un en yeni ürün yazılımı mimarisine verdiği destek sayesinde tüm popüler web tarayıcılarıyla ve mobil cihazlarla da uyumludur ve tamamen mobil bir ortamdan kamera ayarlarınızı değiştirebilmenizi ve canlı görüntüleri görüntüleyebilmenizi sağlar. Ayrıca ONVIF Profile S uyumluluğu, mevcut üçüncü taraf sistemleriyle uyumluluk sağlar.

 • *ONVIF®, Onvif Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon VB-S30VE, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Digic DV III

Görüntü kalitesini ve kontrolünü yönetir

DIGIC NET II

Verimli Ağ işleme

Optical 3.5x zoom

Yüksek kaliteli optik büyütme

Digital 4x zoom

Genişletilmiş zum özellikleri

PTZ

Kaydırma Eğme Zum

Full HD

Full HD Çözünürlük

Auto SSC

Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü

Intelligent Function

Video İçerik Analizi

microSD

Uçta kayıt

Simple Camera Setting

Tek tıklamayla kurulum

IK10

Onaylı darbeye dayanıklı koruma

Weatherproof

Hava koşullarına dayanıklı

VB-S30VE
 • VB-S30VE Ana Ünitesi
 • Kurulum CD-ROM'u
 • Kurulum Kılavuzu
 • Anahtar
 • RJ45 bağdaştırıcı
 • G/Ç arabirim kablosu
 • Emniyet teli
 • Garanti kitapçığı