Canon VB-S31D

VB-S31D

Bir PT Minidome (VB-S31D) veya Sabit Minidome (VB-S800D) seçeneği Yeni ultra kompakt lens teknolojili HD ağ güvenlik kameraları. Perakende, eğitim ve iş ortamlarında iç mekan güvenliği için idealdir.

VB-S31D

Avantajlar

 • 30 fps'de Full HD
 • Düşük ışıkta yüksek performans için CMOS sensörü
 • Geniş açılı F/1,6 Canon lens
 • PT Minidome veya Sabit Minidome tasarım seçeneği
 • Çoklu MJPEG ve H.264 video akışı
 • MicroSD karttan doğrudan kayıt/oynatma (64 GB)

Detaylı Özellikler

Canon VB-S31D ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Yüksek görüntü kalitesi


Ultra kompakt VB-S31D PT Minidome ve VB-S800D Sabit Minidome ağ güvenlik kameraları, 30 fps'de Full HD (1920 x 1080) çözünürlük sunar. CMOS sensörü, renk dökülmesi veya bulanık çizgiler olmaksızın mükemmel görüntü kalitesi sunar. Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü (SSC) arkadan aydınlatmalı sahnelerde aydınlık bölümleri geliştirmek ve karanlık alanları düzeltmek üzere pozlamayı optimize eder, böylece gerçek bir Gündüz/Gece çalışma imkanı sunar.

Üstün kaliteli Canon lensler


Kameraların yeni ultra kompakt geniş açılı lensi, 95° Görüş Açısı sunar. Ayrıca, VB-S31D kamera Kaydırma ve Eğme (PT) özelliklerine sahiptir, bu sayede kameranın programlanmış ön ayarlı konumlara hareket ettirilmesi kolaydır. Geniş açı ve düşük bozulma oranına sahip, yüksek kaliteli F/1,6 Canon lens kameranın sensörüne daha fazla ışık iletir, böylece daha parlak ve daha iyi tanımlı görüntüler elde edilir.

Çift görüntüleme işlemcileri


Çift görüntüleme işlemcileri DIGIC DV III ve DIGIC NET II, görüntülerin sorunsuz şekilde yakalanmasını, işlenmesini, kodlanmasını ve iletilmesini sağlar. Dahili programlama, HD veya daha düşük çözünürlüklerde çoklu H.264 ve/veya MJPEG akış sağlamak üzere yeniden tasarlandı. Çoklu akışın yanı sıra, bu kameralar eş zamanlı akış da gerçekleştirebilmektedir. H.264 kodlayıcı, çeşitli ortamlarda kusursuz denetleme için yüksek kaliteli ve yüksek sıkıştırmalı video oluşturur.

Kolay entegrasyon ve uyumluluk


Her iki kamera da, ağ kamerası SDK ve HTTP protokolü özelliği sayesinde sorunsuz şekilde entegre olur. En yeni ONVIF V2.2 ve Profile S ile uyumlu olması, bu kameranın ONVIF uyumlu video yönetim yazılımıyla bir çözüm yaratmak üzere rahatça kullanılabilmesini sağlar.

Kapsamlı tümleşik analiz


Her iki kameranın kapsamlı akıllı özellikleri arasında Hareketli Nesne Tespiti, Terk Edilmiş Nesne Tespiti, Yerinden Alınmış Nesne Tespiti, Kamerada Onaysız Değişiklik Tespiti, Geçme Tespiti ve Ses Düzeyi Tespiti bulunur. Normalde ışık koşullarındaki değişiklikler kameranın analizini kesintiye uğratır, ancak bu yeni Canon serisi, parlaklıkta önemli bir artış veya azalma tespit ettikten sonra 20 saniye içerisinde otomatik olarak sıfırlanır. Bu da yürütülmekte olan analizlerin en az şekilde kesintiye uğramasını sağlar.

Esnek ve kurulumu kolay


IEEE802.3af uyumluluğuna sahip Ethernet üzerinden güç (PoE) teknolojisi, tek bir LAN kablosunun hem kameraya güç sağlamak hem de PoE veya düğmeye bağlandığında video ve ses verisi aktarımı için kullanılmasına olanak tanır. PoE 100 metreye kadar olan kurulumlarda çalışırken, AC güç kaynağı 500 metreye kadar kurulum esnekliği sunar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon VB-S31D, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DIGIC NET II

Verimli Ağ işleme

Digic DV III

Görüntü kalitesini ve kontrolünü yönetir

Full HD

Full HD Çözünürlük

PT

Yatay Kaydırma ve Eğme

Drag to move

Kolay PTZ kontrolü

Area zoom

Kolay hedefleme

Intelligent Function

Video İçerik Analizi

Power over Ethernet

Ethernet Üzerinden Güç

microSD

Uçta kayıt

CCMT

Çoklu kamera yönetimi

 • VB-S31D Ana Ünite
 • Kurulum CD-ROM'u
 • Düşmeleri önlemek için emniyet teli
 • Emniyet teli için vida
 • Kamera kurulumu için şablon
 • Kurulum Kılavuzu (J)
 • Garanti Belgesi Kitapçığı

Görüş Açısı (AOV) Hesaplayıcı

Gereken Disk Alanı (RDS) Hesaplayıcı

Kamera Düzeni Simülatörü (CLS)