Canon VB-S800VE

VB-S800VE

Ultra geniş açılı UD lense, canlı Full HD görüntüleme teknolojisine, düşük ışıkta üstün performansa ve yüksek kaliteli ses için entegre mikrofona sahip hafif ve kompakt sabit dome kamera.

VB-S800VE

Avantajlar

 • Canon VB-S800VE'nin ultra geniş açılı 93,8° lensi ve manuel kaydırma, eğme ve döndürme işlevleriyle sahneyi daha geniş görün
 • Ultra Düşük Yayılma (UD) özellikli lens elemanları net, bozulma oranı düşük Full HD görüntüler sağlar
 • Geniş sabit odaklı f/1,6 lens diyaframı düşük ışıkta üstün performans sunar
 • Entegre çok yönlü mikrofon ve arka plan gürültüsü azaltma teknolojisiyle yüksek kaliteli bağlamsal veriler kaydedin
 • IK10 darbeye ve IP66 hava koşullarına dayanıklılığa sahip olmasına rağmen hafif ve kompakttır
 • Harekete Uyarlanan Gürültü Azaltma ve Alana Özel Veri Boyutu Azaltma (ADSR) özellikleri, görüntü kalitesini korurken veri boyutunu en aza indirir
 • Gelişmiş alarm algılama için akıllı dahili akıllı analiz işlevi
 • Desteklenen çok çeşitli web tarayıcıları ve mobil cihazlardan canlı izleme ve yönetim
 • Kurulum kolaylığıyla proje maliyetlerini en düşük seviyede tutmak için idealdir
 • ONVIF® Profile S ile uyumlu

Detaylı Özellikler

Canon VB-S800VE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Canlı, bozulma oranı düşük HD görüntüler


Canon VB-S800VE'nin 2,1 MP Full HD görüntüleme teknolojisi ve 1/3 inç CMOS sensörüyle daha geniş bir alanı görün. Kameranın Ultra Düşük Yayılma özellikli lens elamanları ışık yayılmasını azaltarak bozulmayı ve kromatik sapmayı en düşük seviyede tutarken, minimum nesne aydınlatması düşük ışık performansını daha da geliştirir.

Entegre mikrofon


VB-S800VE, çok yönlü mikrofonu sayesinde üstün görüntüleme teknolojisini ses kayıt özelliğiyle bir araya getirir. Entegre mikrofon, 4 metre mesafeye kadar net ses kaydı yaparken arka plan gürültüsünü ve istenmeyen yankıyı filtreler. Kamera ses algıladığında kayıt yapmaya başlayacak şekilde yapılandırılabilir.

Basit kurulum


VB-S800VE'nin hava koşullarına ve darbelere dayanıklı sağlam polikarbonat muhafazası, hızlı ve kolay kurulumuyla proje maliyetlerini en düşük seviyede tutar. Opsiyonel tavan sarkıt montajı ve kanal kutusu bağlantı elemanları çeşitli kurulum yapılandırmaları sunarken, birlikte verilen 1 metrelik pigtail kablo kamera bağlantılarına kolay ve doğrudan erişim sağlar. ONVIF Profile S uyumluluğu, mevcut üçüncü taraf sistemleriyle uyumluluk sağlar.

Yönetim ve ağ özellikleri


Canon'un Kamera Yönetim Aracı (CCMT), tek kameralar veya seçilen kamera grupları için sunduğu güçlü kurulum ve yönetim işlevleriyle tüm kontrolü size verir. Harekete Uyarlanan Gürültü Azaltma özelliği, görüntü kalitesini optimize etmek ve veri kullanımını kontrol altında tutmak için gürültü azaltma seviyelerini dinamik olarak kontrol eder.

Darbelere ve hava koşullarına dayanıklı


Canon VB-S800VE, en güçlü darbelerden olağanüstü hava koşullarına kadar her konumda tüm şartlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. IP66 onaylı ürün, -25˚C - 50˚C aralığındaki sıcaklıklara dayanıklıdır. Darbelere karşı IK10 standardında dayanıklılık ise güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü bir cihaz olduğu anlamına gelir.

Akıllı algılama


Kamera operatörleri 15 adet dahili Video İçerik Analizi profiliyle denetleme görevlerini daha etkili bir şekilde yönetebilir. Analizler birden fazla sanal alarm algılama işlevi sunarak operatörleri şüpheli davranışlar konusunda aktif olarak uyarırken, depolama ve bant genişliği kullanımının en alt düzeye indirilmesine de yardımcı olur.

Mobil cihazla uzaktan kullanım


Artık mobil cihazlardan da erişilebilen kameranın uzaktan görüntüleme ve yapılandırma seçenekleriyle daha esnek çalışın. Kamera gelişmiş dahili ürün yazılımı sayesinde tüm popüler web tarayıcılarıyla ve mobil platformlarla uyumludur ve tamamen mobil bir ortamdan kamera ayarlarınızı değiştirebilmenizi ve canlı görüntüleri görüntüleyebilmenizi sağlar.


*ONVIF®, Onvif Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon VB-S800VE, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Digic DV III

Görüntü kalitesini ve kontrolünü yönetir

DIGIC NET II

Verimli Ağ işleme

Digital 4x zoom

Genişletilmiş zum özellikleri

Digital PTZ

Sanal PTZ işlevi

Full HD

Full HD Çözünürlük

Auto SSC

Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü

Intelligent Function

Video İçerik Analizi

Simple Camera Setting

Tek tıklamayla kurulum

microSD

Uçta kayıt

IK10

Onaylı darbeye dayanıklı koruma

Weatherproof

Hava koşullarına dayanıklı

 • VB-S800VE Ana Ünitesi
 • Kurulum CD-ROM'u
 • Kurulum Kılavuzu
 • Anahtar
 • RJ45 bağdaştırıcı
 • G/Ç arabirim kablosu
 • Emniyet teli
 • Garanti kitapçığı

Görüş Açısı (AOV) Hesaplayıcı

Gereken Disk Alanı (RDS) Hesaplayıcı

Kamera Düzeni Simülatörü (CLS)