Canon VB-S905F

VB-S905F

Ultra kompakt lens teknolojisine sahip Mini Box ağ güvenlik kamerası. Kompakt tasarımı bu kamerayı bir dizi iç mekan ticari ortam için ideal hale getirir.

/Images/VB-S905F_tcm123-1465245.jpg

Faydalar

 • Son derece kompakt Mini Sabit Kutu tasarımı
 • 1,3 MP çözünürlük
 • Düşük ışıkta yüksek performans sunan CMOS sensörü
 • Geniş açılı f/1,6 Canon lens, 96° Görüş Açısı sunar
 • HD veya daha düşük çözünürlüklerde çoklu akış (2x H.264, 3x MJPEG)
 • MicroSD karttan uçta kayıt/yürütme (64 GB'a kadar)
 • Altı adet akıllı yerleşik analiz
 • Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü zorlu ışık koşullarında optimum pozlama uygular
 • ONVIF v2.2 ve Profile S uyumlu
 • Çok çeşitli iç mekan ticari ortam için ideal

Detaylı Özellikler

Canon VB-S905F ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

HD çözünürlük


Olağanüstü kompakt VB-S905F Mini Box ağ güvenlik kamerası, 30 fps'de HD (1280 x 720) çözünürlüğe sahiptir. CMOS sensörü, renk dökülmesi veya bulanık çizgiler olmaksızın mükemmel görüntü kalitesi sunar. Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü (SSC) arkadan aydınlatmalı sahnelerde aydınlık bölümleri geliştirmek ve karanlık alanları düzeltmek üzere pozlamayı optimize eder, böylece gerçek bir Gündüz/Gece çalışma imkanı sunar.

Olağanüstü Canon lens kalitesi


Kameranın yeni ultra kompakt geniş açılı lensi, 96° Görüş Açısı sunar. Geniş açı ve düşük bozulma oranına sahip, yüksek kaliteli f/1,6 Canon lens, kameranın sensörüne daha fazla ışık iletir, böylece daha parlak ve daha iyi tanımlı görüntüler elde edilir.

Çift görüntüleme işlemcileri


Çift görüntüleme işlemcileri DIGIC DV III ve DIGIC NET II, görüntülerin sorunsuz şekilde yakalanmasını, işlenmesini, kodlanmasını ve iletilmesini sağlar. Dahili programlama, HD veya daha düşük çözünürlüklerde çoklu H.264 ve/veya MJPEG akış sağlamak üzere yeniden tasarlandı. Çoklu akışın yanı sıra, bu kamera eş zamanlı akış da gerçekleştirebilmektedir. H.264 kodlayıcı, çeşitli ortamlarda kusursuz denetleme için yüksek kaliteli ve yüksek sıkıştırmalı video oluşturur.

Entegrasyonu kolay


Bu kamera, ağ kamerası SDK ve HTTP protokolü özelliği sayesinde sorunsuz şekilde entegre olur. Canon, küresel bir IP tabanlı fiziksel güvenlik arabirimi standardı geliştirilmesini amaçlayan sektör forumu ONVIF'nin tam üyesidir. En yeni ONVIF V2.2 ve Profile S ile uyumlu olması, bu kameranın ONVIF uyumlu video yönetim yazılımıyla bir çözüm yaratmak üzere rahatça kullanılabilmesini sağlar.

Kapsamlı tümleşik analiz


VB-S905F, böylesine kompakt bir cihazdan beklenmeyecek sayıda olağanüstü akıllı özellikler sunar. Bu özellikler arasında Hareketli Nesne Tespiti, Terk Edilmiş Nesne Tespiti, Yerinden Alınmış Nesne Tespiti, Sabotaj Tespiti, Sanal Sınır İhlali Tespiti ve Ses Düzeyi Tespiti bulunur. Normalde ışık koşullarındaki değişiklikler kameranın analizini kesintiye uğratır, ancak bu yeni Canon serisi, parlaklıkta önemli bir artış veya azalma tespit ettikten sonra 20 saniye içerisinde otomatik olarak sıfırlanır. Bu da yürütülmekte olan analizlerin en az şekilde kesintiye uğramasını sağlar.

Basit ve esnek kurulum


IEEE802.3af uyumluluğuna sahip Ethernet üzerinden güç (PoE) teknolojisi, tek bir LAN kablosunun hem kameraya güç sağlamak hem de PoE veya düğmeye bağlandığında video ve ses verisi aktarımı için kullanılmasına olanak tanır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon VB-S905F, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DIGIC NET II

Verimli Ağ işleme

Digic DV III

Görüntü kalitesini ve kontrolünü yönetir

1.3 Mega Pixel

Yüksek kaliteli görüntüler

Intelligent Function

Video İçerik Analizi

Power over Ethernet

Ethernet Üzerinden Güç

microSD

Uçta kayıt

CCMT

Çoklu kamera yönetimi

VB-S905F
 • VB-S905F Ana Ünite
 • Kurulum CD-ROM'u
 • Kurulum Kılavuzu
 • Garanti Belgesi
 • Garanti Belgesi Kitapçığı