İş Çözümleri

Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Grafik sanat işletmeleri için yeni gelir olanakları yaratmaktan yerel kamu kuruluşlarındaki baskıyla ilişkili maliyetleri azaltmaya kadar, müşterilerimiz Canon ile çalışarak sağladıkları avantajları açıklar.

Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Sonraki Adımlar

Tüm Örnek Çalışma İncelemeleri

ABC Imaging

ABC- Hero1

Océ PRISMA iş akışı ve Canon'un imagePRESS teknolojisi sayesinde verimi %50 artırıp maliyetleri %30 azaltarak operasyonlarımızı modernleştirdik ve karımızı artırdık.

Ray Hawkins, CEO

Al-Amiriya Printing Press

We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding.

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Alfa Laval

DWF-logo.jpg

Baskı departmanı artık baskı işlerinde en az şirket dışı alternatifler kadar karlı ve daha da uygun maliyetli olarak görülüyor.

Jørgen Beck-Jørgensen, Baskı Üretim Müdürü

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Canon ağ güvenlik kameralarını kurmak mükemmel bir karardı. Aldığımız yüksek kalite ve kameraların günlük işlerimize sağladığı faydalar bunu doğruladı. Olumlu sonuçları anında aldık.

René Groot, Genel Müdür

Armstrong Watson

Canon, bir öneride bulunmadan önce, organizasyonumuzuderinlemesine inceledi ve gelişme sağlamak için yapılması gerektiğini ve en iyi nasıl yapılacağın belirlemeye yönelik yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Müşterilerimizin işletmelerini anlamak kendimiz için de düstur edindiğimiz bir felsefedir ve Canon'un iş ortağımız olması bize büyük bir güven sağlıyor.

David Clarkson, Ticari Direktör

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Canon, baskı anlamında global bir yaklaşım benimsememize yardımcı oldu. Canon, tek bir dokunuşla kuruluşun dünya genelinde bir dönüşüm geçirmesini sağladı.

BD&H

Çeşitli üreticilerin seçeneklerine baktıktan sonra Océ makinelerinin bize en iyi üretim hızını ve görüntü kalitesini rekabetçi bir fiyatla sunacağı netleşmiştir. Canon'un teknik desteğiyle en son Océ teknolojisi bir araya geldiğinde hafife alınmaması gereken yaratıcı bir güç oluyoruz.

James Fox, Yönetici

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

Zaman kazandırmasından öte, çalışma şeklimizi de değiştirdi.

Papanikolaou Zina, Pazarlama

BM Druck

DWF-logo.jpg

Birçok tedarikçiyle konuştuk ancak Canon diğerlerinden hemen ayrılıyordu. Canon ile uzun yıllardır çok olumlu bir ilişki yürütüyoruz.

Rene Cassis, CEO

Borealis AG

borealis

Amacımız hem standartlaştırılmış hem de ağa bağlanabilirlik özelliği sunan baskı ortamına sorunsuz bir geçiş yapmak. Bu amacın arkasında yatan motivasyon ise kullanıcılarımıza daha merkezi bir destek sunmak ve bakım ile destek açısından maliyetten tasarruf sağlamaktır.

Jacky Cillen, Bilişim Teknolojisi ve Sistemleri (BT ve S) Ekip Lideri

British Library

British-image1

Canon'un yüksek kaliteli ağ kameraları bizi o kadar etkiledi ki kadar iş yerindeki kamera sayımızı 400'e çıkarmayı düşünüyoruz.

Bhanu Goud, Güvenlik Sistemleri Müdürü

Cavelti

DWF-logo.jpg

Canon, çok kanallı yaklaşımımızı nasıl geliştirebileceğimizi tespit etmek için işimizin tüm alanlarını analiz etti.

Marcel Bieri, Ön Ortam ve Dijital Ortam Başı

Clive Booth

Baskıyı elinizde tutmanın bir özelliği vardır. Bir sanat eseri satın alırsanız bu genellikle bir kanvas üzerinde olur. Bu fotoğrafçılıkla aynıdır; satın alacağınız zaman kağıt üzerinde satın almak istersiniz, monitör üzerinde satın almazsınız çünkü baskılar kağıt üzerinde hazırlandığında baskıları elinizde tutabilirsiniz ve bu özel bir şeydir. Yazıcımın olmasının başlıca nedeni budur.

Clive Booth

Colchester Institute

Teklif edilen Canon proje ekibinin profesyonelliğinin yanı sıra Canon'un önerdiği Yönetilen Baskı Hizmetleri yaklaşımı ve kendi proje ekibimizle işbirliği içinde çalışma istekleri gerçekten hoşumuza gitti.

Gary Horne, Başkan Yardımcısı, Finans ve Operasyon

Documenteam

ABC- Hero1

Küçük hacimler ofset teknolojisiyle ekonomik bir şekilde basılamaz. Aynı şekilde bazı hacimleri toner tabanlı sistemlerde basmak da çok pahalı olur.

Thorsten Bischof

Druck and Medien

DM-hero1.jpg

MSP'deki ana hedefimiz, müşterilerimizin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaktır. Müşterilerimizi memnun etmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Dijital mürekkep püskürtmeli baskıya geçişin, bugün ve yarın pazarlarımızı bekleyen yeniliği sunmamıza olanak tanıdığına inanıyoruz. Canon en başından itibaren yanımızda yer aldı ve gelecek stratejimizi belirlemek ve doğru çözümü uygulamak için gereken kararları almamızda çok yardımcı oldu. İş ortağımız Canon olduğu için geleceğe hazır olduğumuzu hissediyoruz!

Markus Stricker

DWF

DWF-logo.jpg

Canon, bir bütün olarak kuruluşumuzun özel ihtiyaçlarını ve vizyonunu anlamaya zaman ayırdı ve danışmanlığıyla teknolojinin daha akıllı çalışmamıza yardımcı olabileceği alanları tespit etmemize yardımcı oldu.

Janice Moores, Hizmet Sunumu ve Satın Alma Müdürü

Doğu Lothian Konseyi

Ne yapmak istediğimize dair bir fikrimiz vardı ancak bunu nasıl başarabileceğimizi bilmiyorduk. Bu noktada Canon’un diğer müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunma konusundaki deneyimi doğru çözüme ulaşmamızı sağladı.

Julie Caughey, Finans Müdürü

EH Booth & Co Ltd

Mümkün olan yerlerde yerel tedarikçilerle çalışma politikamızın bir sonucu olarak bu tedarikçilerin mağazalarımıza gönderdikleri faturaların çeşitleri ve formatları elde yazılanlardan çok sayfalı faturalara, basılı faturalardan elektronik faturalara birbirine benzer şekilde farklılık göstermektedir. Yeni fatura işleme sistemi Booths'a faturaları işleme açısından daha fazla işlevsellik ve şirket içinde dolaşan faturalar hakkında daha fazla bilgi sunmaktadır.

Steve Sumner, Mali Denetçi

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Arizona 660XT, kalitemizden ve teslim sürelerimizden taviz vermememiz anlamına geliyor. Satış noktası malzemerlerini daha küçük hacimlerde ve rekabet edebilen fiyatlarla teklif edebiliyoruz.

Kirsten van Brummen, Elwe Özel Promosyonlar Departmanı

Enfield Belediye Meclisi

DWF-logo.jpg

Canon'la çalışarak departmanın pozisyonunu korumak ve gelecek vadede büyümeyi desteklemek için temellerin atılması yönünde köklü adımlar attık.

Eureco-Pharma BV

Geçen yıla kadar, kitapçık basımında dış kaynak kullanımının dezavantajlarını kabul ediyordum ve olasılıklarla ilgili hiç araştırma yapmamıştım. Ancak, Canon'dan bir yetkiliyle yaptığım görüşmeden sonra, potansiyel faydalarını anlamaya başladım.

Jan de Kreij, Genel Müdür ve Şirketin Sahibi

Evercore

DWF-logo.jpg

Bir varlık yönetimi şirketi olarak, kuruluş içinde ve dışında bir güven ortamı oluşturmak için haliyle marka bütünlüğünün kusursuz olması gerekiyor. Bu bütünlüğün sağlanmasında en büyük rolü Canon oynadı.

Vanessa O’Reilly, Pazarlama Müdürü

Eyes on Media

Arizona makinelerinin görüntü kalitesi ve uygulama imkanları fotoğraf bastırma hizmetlerimizi önemli ölçüde geliştirmiş ve yeni işler kazanmamıza yardımcı olmuştur. Uzun yıllar boyunca çok beğendiğimiz World Press Photo'nun bizimle iletişime geçmesinden çok memnun olduk. Canon ve Arizona'nın desteğiyle zorlu görevin üstesinden gelebileceğimizi biliyorduk.

Martin Minoli, İşletme sahibi

Falquon

Canon, gelişmiş renk yönetimi için ONYX iş akışı paketinden en iyi şekilde yararlanmamız için bize büyük bir destek vermiştir. Bu bizim için iş akışının çok önemli bir parçasıdır ve Océ Arizona çıktılarının tutarlılığı artık olağanüstüdür.

Martin Prager, Yönetici, Falquon

FC Dordrecht

FC-hero1

Özellikle stadın en az ışık alan bölümlerinde olmak üzere her zaman olağanüstü kalitede görüntüler kaydetmek istiyorduk. Bunu elde etmenin tek yolunun analogdan dijitale geçmek olduğunu fark ettik.

Jacques de Zeeuw, Güvenlik Sorumlusu

Formara

İlk adımdan itibaren Formara ile yakın çalışan Canon, öncelikle gereksinimlerimizi karşılayan bir çözüm bulmak konusunda bize destek oldu. Daha sonra çözümün işletmemize uyumu ve geliştirilmesine sağlayacağı katkılar konusunda bizi bilgilendiren Canon, son olarak kurulum ve eğitim konularında bize yardımcı olarak sorunsuz bir geçiş yaşamamızı ve verimliliği artırmamızı sağladı.

Freddie Kienzler, Genel Müdür

Francis Combe Academy

DWF-logo.jpg

Canon ihtiyaçlarımıza gerçek anlamda odaklanan tek tedarikçiydi ve uzun vadeli vizyonumuzu gerçekleştirmemiz için alınabilecek önlemleri net bir şekilde ortaya koydu.

Chris Turton – e-yönetici

FT Solutions

FT-hero1

Bu üst düzey dijital baskı sistemlerine yaptığımız yatırım, başarımızı ileriye götürmemiz açısından büyük önem taşıyor ve şimdiden hem FT Solutions hem de müşterilerimiz için daha yüksek kalite ve daha fazla esneklik gibi harika faydalar sağladı.

Tom Gurd, Yönetim Direktörü

Gary Knight

Bu yazıcıyı altı yıldır kullanıyorum ve asla başka bir şey almayı düşünmem. Gerçekten ne istersem ve ne isteyeceksem yapıyor ve bunu iyi ve tutarlı bir şekilde yapıyor. Bu cihaz beni çok heyecanlandırıyor - aslında en sevdiğim ekipman.

Gary Knight

GEV

Güvenilir, kullanımı kolay ve gereksinimlerimizle uyumlu hale getirilebilen bir sistem istiyordum. Piyasada birçok iyi tasarlanmış çözüm bulunmasına karşın, bizimki gibi sadece yedi çalışana sahip bir şirket için bazı belge yönetimi çözümleri hiçbir zaman kendini geri ödemiyordu.

Friedrich Staller, Yönetim Direktörü

Hertsmere Belediye Meclisi

DWF-logo.jpg

Uzun vadeli stratejimize gösterdiği bağlılıkla hareket eden Canon, dijital baskının Belediye Meclisinin beklediği hız, esneklik ve yüksek standartlarda çalışarak maliyetleri düşürmemize nasıl yardımcı olabileceğini ayrıntılarıyla açıkladı.

Mark Roberts

hs Druck

Canon ofisimizde baskıda kişiselleştirme üzerine bir eğitim verdi. Canon'un uzman rehberliği ekipteki herkesin teknolojinin potansiyelini anlamasını ve hem çalışma hem de bu imkanları müşterilere pazarlama açısından kendinden emin olmasını sağladı.

Helmut Hörmanseder, Kurucu Ortak

Imagination

Birçok açıdan kazançlı çıktık. Baskıyla ilgili maliyetlerde önemli bir azalma sağlandı ve bu durumun kar - zarar tablomuzda önemli bir etkisi oldu. Daha esnek ve güvenilir olmamızı sağlayacak şekilde çok daha az makineyle çalışma ve doğru makineleri doğru konumlara yerleştirme olanağına sahip olduk. Şimdi baskılarımızı hassas şekilde fiyatlandırabiliyor ve müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli renkli baskı sunabiliyoruz

Sue Chick, Proje Müdürü

I-Pack

ipack-logo

Hacimleri 2015 sonuna kadar %25 ve 2016 sonuna kadar %15 daha artırmayı hedefliyoruz. Canon'un desteği ve teknolojisi sayesinde iş hedeflerimize ulaşma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Atle Andreassen, Kurucu

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Canon'la yaptığımız işbirliği sayesinde nispeten hızlı büyüyen bir tabela departmanı kurmayı başardık.

Adrie Hoogeveen, Firma Direktörü

Kahle

DWF-logo.jpg

Teknoloji çok önemli olsa da Canon'u tercih etmemin tek nedeni değildi. Cihazlarıyla birlikte sunduğu, satış sonrası takip, eğitim ve destek hizmetlerini de içeren hizmet paketi, anlaşmayı yapmamıza neden olan faktörlerdi. Deneyimlerimize dayanarak Canon'un işlerimizde değişim yaratacak bir baskı çözümüne sahip olmamız için bizimle birlikte çalışacaklarını biliyordum.

Dan Batek, Teknoloji ve Finans, KAHLE

KEPLER Üniversitesi

kepler-logo

En az kesintiye neden olarak öğrencilerimizi hemen rahat ettirecek bir yanıt bulmak için Canon ile birlikte çalıştık.

Alexander Freischlager, Operasyon Baş Müdürü

Kuttab Publishing

Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE

Jamal Alshehhi, Founder

KnowledgePoint

KP-Hero1

Canon'un iş zorluklarını aşmamıza yardımcı olurken sergilediği yaklaşım, kendi metodolojimizi yansıtıyor ve bu da bizim için her zaman değerli. Bu ilişki, gelecekte yapacağımız yatırımlarda anahtar olacak. Canon'la çalışmaktan bugüne kadar çok memnun kaldık ve gelecekte de Canon'la çalışmaya kesinlikle devam edeceğiz.

Andre Philpot, Operasyon Direktörü

Kyas Photography

imagePROGRAF stüdyonun gelişmesini destekliyor. Çok daha iyi ve büyük işler, daha da önemlisi bizi heyecanlandıran projeler alıyoruz. Makinenin bize kazandırdığı ek zaman sayesinde, her bir müşterinin projesinin gerektirdiği kişiselleştirilmiş portfolyolara eşit olarak odaklanıp, mümkün olan en iyi fotoğrafları elde edebilmek amacıyla onları oluşturmakta, düzeltmekte ve geliştirmekte çok özen gösteriyoruz.

Jörg Kyas, Kyas Photography

London Borough of Newham

Uzaktan tanılama ve bakım, BT alanında yaygın şekilde kullanılan bir yöntemdir, bu yüzden benzer bir yaklaşımın baskı işlemlerimize de önemli avantajlar sağlayacağına inanıyorduk. Ayrıca, baskı kullanımındaki eğilimleri daha iyi anlayabileceğimizi ve bu durumun gelecekteki baskı stratejimizi şekillendirmemize yardımcı olacağını biliyorduk.

Gary Sussex, ICT Hizmetleri Müdürü

Leeds Belediye Meclisi

DWF-logo.jpg

Bizim önceliğimiz Belediye Meclisinin tasarruf etmesine ve bize zaman kazandırmasına olanak verecek akıllı bir çözüm uygulamaktı.

Kirsty McCarthy, BHY Müdürü

LO Media

DWF-logo.jpg

Canon'dan ve bağımsız eğitimlerden edindiğimiz bilgileri uygulayarak yüksek kaliteli dijital hizmetler sunma kabiliyetine ve daha stratejik düşünme vizyonuna ve sabrına sahip olduk.

Lars Langbo, Üretim Müdürü

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Canon imagePRESS 1135 siyah beyaz üretim baskı makinesi ve yüksek kapasiteli yığınlayıcıya yapılan yatırım, üretkenlik üzerinde hızlı bir etki yarattı

Daniel Sánchez, Direktör

Marne Drukkers

Büyük formatlı posterleri manuel olarak düzenlemek çok zaman alıyordu ve masraflıydı, bu yüzden daha iyi bir çözüm bulmaya karar verdik.

Guus Sligter, Firma Direktörü

Martin Parr

Parr-Hero1

Londra'daki stüdyomuzda veya dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen pop-up gösterilerinde, Canon'un desteğiyle Martin'in fotoğraflarına etkileyici yollarla hayat veriyor ve çalışmalarının her zaman dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

Louis Little, baskı üretim müdürü

Maya Vik

Canon'un sağlamış olduğu olağanüstü profesyonellik seviyesi ve destek sayesinde birçok başarı kazandık. Canon'un sunduğu her şeyin üretim kalitesi gerçekten yüksekti ve bu çapraz medya projesinin tüm medya ihtiyaçlarını karşılayabilen bir ortağımızın olması harika bir duyguydu.

Pål Laukli, Profesyonel Fotoğrafçı

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Yeni gözetim sistemimizden çok memnunuz. Sistem hizmete girdiğinden bu yana mağazadaki hırsızlık olaylarını önemli oranda azalttık ve şimdi bu sayıyı daha da azaltmayı hedefliyoruz. Sistemin kullanımı çok kolay ve müşterilerimizle iletişim kurma ve satış yapma yöntemimizi geliştirmemizi sağladı.

Branka Jerala, Pazarlama Direktörü

Nottingham Üniversitesi

Üniversitemizde 3D baskı gibi en yeni teknolojiler keşfediliyor. Olağanüstü Canon çözümü sayesinde mimarlık öğrencileri için gereken detaylı, hassas modelleri oluşturabiliyoruz.

John Morgan, Mimarlık Bölümü Yardımcı Doçent

Online Reprographics

online-repro-hero1

Canon bize başından beri güvendi ve biz de bu güveni müşterilerimiz ile çalışma şeklimizde yinelemeye çalışıyoruz.

John Foy, Kurucu

Orange Business Services

DWF-logo.jpg

Mobil baskı alanında aradığımız uzmanlığı kanıtlamış olmasının yanında, Canon'un global bir şirket olarak bizi Birleşik Krallık'ın dışında da destekleyebileceğinden emindik.

Nick Jones, Kuzey ve Batı Avrupa Gayrimenkul ve Hizmet Araçları Başkanı

PCS

DWF-logo.jpg

Hizmetlerimizi tanıtmamıza yardımcı olması için Canon ile sürekli olarak diyalog halindeyiz.

Asad Butt, Baskı Müdürü

Polomnis

Eski yazıcımızda mürekkep yapışması sorunlarının olması Arizona modeline geçmemize sebep oldu.

Job ten Doeschate, Şirket Direktörü

Printondemand-worldwide

Verimlilik elbette ki gerekli fakat güvenilirlik unsuru da yabana atılmayacak derecede önemlidir. Makineniz harika olabilir ancak kullanım süresinin %10'unda arızalıysa sorununuz var demektir. Canon'la böyle bir sorun yaşamadık. Bir makine arızalansa bile iki saat içinde servis elemanları gelip arızayı gideriyor.

Andy Cork, Printondemand-worldwide Genel Müdür

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Pulp Grafisk, Canon'dan aldığı destekle büyük format baskı kapasitesini iki katına çıkardı ve baskı işleri sunmada üçüncü taraf tedarikçilere bağımlılığını ortadan kaldırdı.

Terje Gulbrandsen

RDaSH

DWF-logo.jpg

Canon bize çok dürüst bir yaklaşım sundu ve DSF ile neler başarabileceğimizi ve hangi faydaları bekleyebileceğimizi tam olarak anlattı.

Lisa Grandcourt, Tesisler Başı

Replay Studio

Replay-logo

Canon yeni uygulamaları denemede bize her zaman çok yardımcı oldu, yeni fikirler sundu ve gerektiğinde uzman düzeyinde tavsiyeler sağladı. Bizi dikkatle dinlediler ve şirketimize avantaj kazandıracak unsurları tam olarak bildiler.

Andy Halasz, Yönetici

Ritz

DWF-logo.jpg

Canon'un hem İş ve İnovasyon Taramasıyla hem de satış teklifinin parçası olarak sunduğu tavsiye, bize işimizi yeniden oluşturmak için daha stratejik bir yaklaşım sergilememiz gerektiğini gösterdi.

Kurt Habersatter, CEO

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Canon'la ortaklığımız sonucunda, çapraz medya artık sunduğumuz hizmetlerin büyük bir parçası haline geldi ve müşteri kampanyalarımız şimdi daha ölçülebilir bir nitelik kazandı.

Remo Martin, CEO

Sanders Group

Océ Arizonas şirketimi değiştirdi. Mali kriz sırasında diğer birçok şirket batarken bu makineler daha az iş hacmiyle daha fazla kazanmamı sağladı. Aslında iş hacmim düştü ancak daha önce alıp sattığım malzemeyi daha yüksek bir değere dönüştürdüğümden kar marjım yükseldi. Kısa geri dönüş süreleri için pazardaki talebi, ısmarlama uygulamaları ve yaratıcı çözümleri karşılamayı başardım.

Marco de Wert, Genel Müdür

Sarab Entreprenad AB

Sarab-Entreprenad

Çalışma tarzımızı değiştirdi. Gelen faturalar artık daha önce hayal bile edemeyeceğimiz şekilde sıralanıyor. Böylece ben de çalışanlarım ve müşterilerimle daha çok vakit geçirebiliyor, sahada projelere daha fazla zaman ayırabiliyorum.

Johan Selenius Rosengren, Firma Direktörü

Screentec

Canon müşterisi olmayı tek kelimeyle özetleyecek olsaydım bu "rahatlık" olurdu. Makinelerin güvenilirlik ve esnekliğinden personelin ve mühendislerin sunduğu hizmetlere kadar herhangi bir alanda hata bulmam çok zor.

Darren James, Genel Müdür

Spazio81

Sunduğumuz hizmet çeşitlerinden dolayı, çok sadık ve bizimle çalışmaktan heyecan duyan geniş ve çeşitli bir müşteri tabanı oluşturduk. Bu, küresel itibarımızı artırıyor ve artık ABD ve Çin kadar uzak yerlerden bile sipariş alıyoruz.

Alessandro Locatelli, CEO

Staples

Müşterinin karar mekanizmasını etkileyen unsurlar hakkında bilgi sahibi olmak için bir danışmanlık yaklaşımına ihtiyaç duyuyorduk. İhtiyaç duyduğumuz çözüm ve stratejiye Canon İşletme Hizmetleri ile birlikte çalışmaya başlayarak sahip olabildik.

Richard Houppermans, Kurumsal Hizmetler Müdürü

Stralfors UK

Stralfors-Hero1

Müşterilerimizin çoğu artık tek yollu üretim kullanıyor. ColorStream'in kabiliyetleri sayesinde daha fazla iş gerçekleştirebiliyorlar. Örneğin, dinamik mesajlarını dijital görüntülerle destekleyebiliyorlar. Şirketlerin müşterilerine sundukları bilgileri geliştiriyor ve daha ilgili hale getiriyoruz.

Tony Plummer, İngiltere Yönetim Direktörü

The Print Foundry

Canon, birlikte çalışılabilecek mükemmel bir ortaktır. Onlarla sık sık fikir alışverişi yapar, ürünler ve imagePROGRAF'tan en iyi şekilde yararlanma yöntemleri ile ilgili yeni fikirleri tartışırız ve herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğunda hemen yanımızda olurlar.

Renato Tavares, Kurucu

Student Hotel

student-hero1

Canon, hem yüksek kaliteli kameralarıyla hem de kusursuz düzeyde ön satış desteğiyle bizi birçok açıdan destekledi. Bu sayede ekibimizin kullanımını kolaylaştıran ve ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılayan bir çözüm oluşturabildik.

Jan-Pieter Muis, Varlık Yöneticisi

TJ International

TJI-hero1

Teknoloji ve iş akışının üretkenlik üzerinde büyük bir etkisi oldu. Artık ciltsiz kitapları 24 saatte, ciltli kitapları 48 saatte üretebiliyoruz. Canon'un becerileri, uzmanlığı ve danışmanlık hizmetleri olmadan bunu hayal bile edemezdik.

Angus Clark, CEO

UKE

Bugün Canon uzmanları sayesinde yazıcı ve çok işlevli sistemlere yönelik çok daha kaliteli destek alıyoruz. Bunun sonucunda, BT bölümü olarak temel görevlerimize odaklanabiliyoruz. Üstelik, şimdiye kadarki en düşük maliyetlerle baskı yapıyoruz.

Florian Benthin, Masaüstü Hizmetleri Bölüm Başkanı

Glasgow Üniversitesi

DWF-logo.jpg

5 yıllık proje sürecinde 5,5 milyon £ üzerinde tasarruf sağlanması gerekiyordu ve bu rakam çok büyüktü.

Van Dillewijn Group

Artık muhasebe ödeme sistemlerini kontrol altında tutan ve faturaları eskiye göre %40 daha hızlı işleyen bir şirketiz. Azalan ceza ödemelerinden tasarruf ettiğimiz parayı da hesaba kattığımızda Canon çözümü %30 oranında tasarruf etmemizi sağladı.

Bert Rijkmans, Bilişim ve İletişim Yöneticisi

Volkswagen

İki Canon imagePRESS cihazı, mevcut ofset ve dijital ürün yelpazemizi tamamlayan ideal ürünler olduklarını kanıtladı. Bu cihazlar işimizin büyük bölümü ve müşterilerimiz arasında sürekli olarak artmakta olan küçük hacimli işlere yönelik talep için mükemmel üretkenlik ve kalite dengesi sunuyor.

Helmuth Oschmann, Baskı Odası Müdürü

Von Hagen

Océ Arizona, çeşitli esnek ve sert malzemelerle başa çıkmak için gerekli olan boyut, verimlilik ve çok yönlülük gibi özelliklerin tümüne sahiptir. Birlikte müşterilerimize kendi stantlarını oluşturmanın çok daha uygun maliyetli ve zaman açısından verimli bir yöntemini sunabiliriz. Artık her türlü alt malzemeye baskı yapabildiğimize göre hemen hemen tüm yaratıcı fikirleri hayata geçirebiliriz.

Von Hagen

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın