Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Grafik sanat işletmeleri için yeni gelir olanakları yaratmaktan yerel kamu kuruluşlarındaki baskıyla ilişkili maliyetleri azaltmaya kadar, müşterilerimiz Canon ile çalışarak sağladıkları avantajları açıklar.

Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Tüm Örnek Çalışma İncelemeleri

ABC- Hero1

ABC Imaging

"Océ PRISMA iş akışı ve Canon'un imagePRESS teknolojisi sayesinde verimi %50 artırıp maliyetleri %30 azaltarak operasyonlarımızı modernleştirdik ve karımızı artırdık."

Ray Hawkins, CEO

Hikayenin tamamını okuyun

Al-Amiriya Printing Press

"We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding."

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Watch the video

DWF-logo.jpg

Alfa Laval

"Baskı departmanı artık baskı işlerinde en az şirket dışı alternatifler kadar karlı ve daha da uygun maliyetli olarak görülüyor."

Jørgen Beck-Jørgensen, Baskı Üretim Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

Antonius Hypercare

"Canon ağ güvenlik kameralarını kurmak mükemmel bir karardı. Aldığımız yüksek kalite ve kameraların günlük işlerimize sağladığı faydalar bunu doğruladı. Olumlu sonuçları anında aldık."

René Groot, Genel Müdür

Hikayenin tamamını okuyun

AH-Hero1

Armstrong Watson

"Canon, bir öneride bulunmadan önce, organizasyonumuzuderinlemesine inceledi ve gelişme sağlamak için yapılması gerektiğini ve en iyi nasıl yapılacağın belirlemeye yönelik yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Müşterilerimizin işletmelerini anlamak kendimiz için de düstur edindiğimiz bir felsefedir ve Canon'un iş ortağımız olması bize büyük bir güven sağlıyor."

David Clarkson, Ticari Direktör

Hikayenin tamamını okuyun

Barry Callebaut

"Canon, baskı anlamında global bir yaklaşım benimsememize yardımcı oldu. Canon, tek bir dokunuşla kuruluşun dünya genelinde bir dönüşüm geçirmesini sağladı."

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg

BD&H

"Çeşitli üreticilerin seçeneklerine baktıktan sonra Océ makinelerinin bize en iyi üretim hızını ve görüntü kalitesini rekabetçi bir fiyatla sunacağı netleşmiştir. Canon'un teknik desteğiyle en son Océ teknolojisi bir araya geldiğinde hafife alınmaması gereken yaratıcı bir güç oluyoruz."

James Fox, Yönetici

Hikayenin tamamını okuyun

Beiersdorf

"Zaman kazandırmasından öte, çalışma şeklimizi de değiştirdi."

Papanikolaou Zina, Pazarlama

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

BM Druck

"Birçok tedarikçiyle konuştuk ancak Canon diğerlerinden hemen ayrılıyordu. Canon ile uzun yıllardır çok olumlu bir ilişki yürütüyoruz."

Rene Cassis, CEO

Hikayenin tamamını okuyun

Borealis AG

"Amacımız hem standartlaştırılmış hem de ağa bağlanabilirlik özelliği sunan baskı ortamına sorunsuz bir geçiş yapmak. Bu amacın arkasında yatan motivasyon ise kullanıcılarımıza daha merkezi bir destek sunmak ve bakım ile destek açısından maliyetten tasarruf sağlamaktır."

Jacky Cillen, Bilişim Teknolojisi ve Sistemleri (BT ve S) Ekip Lideri

Hikayenin tamamını okuyun

borealis
British-image1

British Library

"Canon'un yüksek kaliteli ağ kameraları bizi o kadar etkiledi ki kadar iş yerindeki kamera sayımızı 400'e çıkarmayı düşünüyoruz."

Bhanu Goud, Güvenlik Sistemleri Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

Cavelti

"Canon, çok kanallı yaklaşımımızı nasıl geliştirebileceğimizi tespit etmek için işimizin tüm alanlarını analiz etti."

Marcel Bieri, Ön Ortam ve Dijital Ortam Başı

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg

Clive Booth

"Baskıyı elinizde tutmanın bir özelliği vardır. Bir sanat eseri satın alırsanız bu genellikle bir kanvas üzerinde olur. Bu fotoğrafçılıkla aynıdır; satın alacağınız zaman kağıt üzerinde satın almak istersiniz, monitör üzerinde satın almazsınız çünkü baskılar kağıt üzerinde hazırlandığında baskıları elinizde tutabilirsiniz ve bu özel bir şeydir. Yazıcımın olmasının başlıca nedeni budur."

Clive Booth

Hikayenin tamamını okuyun

Colchester Institute

"Teklif edilen Canon proje ekibinin profesyonelliğinin yanı sıra Canon'un önerdiği Yönetilen Baskı Hizmetleri yaklaşımı ve kendi proje ekibimizle işbirliği içinde çalışma istekleri gerçekten hoşumuza gitti."

Gary Horne, Başkan Yardımcısı, Finans ve Operasyon

Hikayenin tamamını okuyun

ABC- Hero1

Documenteam

"Küçük hacimler ofset teknolojisiyle ekonomik bir şekilde basılamaz. Aynı şekilde bazı hacimleri toner tabanlı sistemlerde basmak da çok pahalı olur."

Thorsten Bischof

Hikayenin tamamını okuyun

Druck and Medien

"MSP'deki ana hedefimiz, müşterilerimizin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaktır. Müşterilerimizi memnun etmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Dijital mürekkep püskürtmeli baskıya geçişin, bugün ve yarın pazarlarımızı bekleyen yeniliği sunmamıza olanak tanıdığına inanıyoruz. Canon en başından itibaren yanımızda yer aldı ve gelecek stratejimizi belirlemek ve doğru çözümü uygulamak için gereken kararları almamızda çok yardımcı oldu. İş ortağımız Canon olduğu için geleceğe hazır olduğumuzu hissediyoruz!"

Markus Stricker

Hikayenin tamamını okuyun

DM-hero1.jpg
DWF-logo.jpg

DWF

"Canon, bir bütün olarak kuruluşumuzun özel ihtiyaçlarını ve vizyonunu anlamaya zaman ayırdı ve danışmanlığıyla teknolojinin daha akıllı çalışmamıza yardımcı olabileceği alanları tespit etmemize yardımcı oldu."

Janice Moores, Hizmet Sunumu ve Satın Alma Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

Doğu Lothian Konseyi

"Ne yapmak istediğimize dair bir fikrimiz vardı ancak bunu nasıl başarabileceğimizi bilmiyorduk. Bu noktada Canon’un diğer müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunma konusundaki deneyimi doğru çözüme ulaşmamızı sağladı."

Julie Caughey, Finans Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

EH Booth & Co Ltd

"Mümkün olan yerlerde yerel tedarikçilerle çalışma politikamızın bir sonucu olarak bu tedarikçilerin mağazalarımıza gönderdikleri faturaların çeşitleri ve formatları elde yazılanlardan çok sayfalı faturalara, basılı faturalardan elektronik faturalara birbirine benzer şekilde farklılık göstermektedir. Yeni fatura işleme sistemi Booths'a faturaları işleme açısından daha fazla işlevsellik ve şirket içinde dolaşan faturalar hakkında daha fazla bilgi sunmaktadır."

Steve Sumner, Mali Denetçi

Hikayenin tamamını okuyun

Elwe

"Arizona 660XT, kalitemizden ve teslim sürelerimizden taviz vermememiz anlamına geliyor. Satış noktası malzemerlerini daha küçük hacimlerde ve rekabet edebilen fiyatlarla teklif edebiliyoruz."

Kirsten van Brummen, Elwe Özel Promosyonlar Departmanı

Hikayenin tamamını okuyun

Sarab-LOGO.jpg
DWF-logo.jpg

Enfield Belediye Meclisi

"Canon'la çalışarak departmanın pozisyonunu korumak ve gelecek vadede büyümeyi desteklemek için temellerin atılması yönünde köklü adımlar attık."

Hikayenin tamamını okuyun

Eureco-Pharma BV

"Geçen yıla kadar, kitapçık basımında dış kaynak kullanımının dezavantajlarını kabul ediyordum ve olasılıklarla ilgili hiç araştırma yapmamıştım. Ancak, Canon'dan bir yetkiliyle yaptığım görüşmeden sonra, potansiyel faydalarını anlamaya başladım."

Jan de Kreij, Genel Müdür ve Şirketin Sahibi

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg

Evercore

"Bir varlık yönetimi şirketi olarak, kuruluş içinde ve dışında bir güven ortamı oluşturmak için haliyle marka bütünlüğünün kusursuz olması gerekiyor. Bu bütünlüğün sağlanmasında en büyük rolü Canon oynadı."

Vanessa O’Reilly, Pazarlama Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

Eyes on Media

"Arizona makinelerinin görüntü kalitesi ve uygulama imkanları fotoğraf bastırma hizmetlerimizi önemli ölçüde geliştirmiş ve yeni işler kazanmamıza yardımcı olmuştur. Uzun yıllar boyunca çok beğendiğimiz World Press Photo'nun bizimle iletişime geçmesinden çok memnun olduk. Canon ve Arizona'nın desteğiyle zorlu görevin üstesinden gelebileceğimizi biliyorduk."

Martin Minoli, İşletme sahibi

Hikayenin tamamını okuyun

Falquon

"Canon, gelişmiş renk yönetimi için ONYX iş akışı paketinden en iyi şekilde yararlanmamız için bize büyük bir destek vermiştir. Bu bizim için iş akışının çok önemli bir parçasıdır ve Océ Arizona çıktılarının tutarlılığı artık olağanüstüdür."

Martin Prager, Yönetici, Falquon

Hikayenin tamamını okuyun

FC Dordrecht

"Özellikle stadın en az ışık alan bölümlerinde olmak üzere her zaman olağanüstü kalitede görüntüler kaydetmek istiyorduk. Bunu elde etmenin tek yolunun analogdan dijitale geçmek olduğunu fark ettik."

Jacques de Zeeuw, Güvenlik Sorumlusu

Hikayenin tamamını okuyun

FC-hero1

Formara

"İlk adımdan itibaren Formara ile yakın çalışan Canon, öncelikle gereksinimlerimizi karşılayan bir çözüm bulmak konusunda bize destek oldu. Daha sonra çözümün işletmemize uyumu ve geliştirilmesine sağlayacağı katkılar konusunda bizi bilgilendiren Canon, son olarak kurulum ve eğitim konularında bize yardımcı olarak sorunsuz bir geçiş yaşamamızı ve verimliliği artırmamızı sağladı."

Freddie Kienzler, Genel Müdür

Hikayenin tamamını okuyun

Francis Combe Academy

"Canon ihtiyaçlarımıza gerçek anlamda odaklanan tek tedarikçiydi ve uzun vadeli vizyonumuzu gerçekleştirmemiz için alınabilecek önlemleri net bir şekilde ortaya koydu."

Chris Turton – e-yönetici

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg
FT-hero1

FT Solutions

"Bu üst düzey dijital baskı sistemlerine yaptığımız yatırım, başarımızı ileriye götürmemiz açısından büyük önem taşıyor ve şimdiden hem FT Solutions hem de müşterilerimiz için daha yüksek kalite ve daha fazla esneklik gibi harika faydalar sağladı."

Tom Gurd, Yönetim Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

Gary Knight

"Bu yazıcıyı altı yıldır kullanıyorum ve asla başka bir şey almayı düşünmem. Gerçekten ne istersem ve ne isteyeceksem yapıyor ve bunu iyi ve tutarlı bir şekilde yapıyor. Bu cihaz beni çok heyecanlandırıyor - aslında en sevdiğim ekipman."

Gary Knight

Hikayenin tamamını okuyun

GEV

"Güvenilir, kullanımı kolay ve gereksinimlerimizle uyumlu hale getirilebilen bir sistem istiyordum. Piyasada birçok iyi tasarlanmış çözüm bulunmasına karşın, bizimki gibi sadece yedi çalışana sahip bir şirket için bazı belge yönetimi çözümleri hiçbir zaman kendini geri ödemiyordu."

Friedrich Staller, Yönetim Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

Hertsmere Belediye Meclisi

"Uzun vadeli stratejimize gösterdiği bağlılıkla hareket eden Canon, dijital baskının Belediye Meclisinin beklediği hız, esneklik ve yüksek standartlarda çalışarak maliyetleri düşürmemize nasıl yardımcı olabileceğini ayrıntılarıyla açıkladı."

Mark Roberts

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg

hs Druck

"Canon ofisimizde baskıda kişiselleştirme üzerine bir eğitim verdi. Canon'un uzman rehberliği ekipteki herkesin teknolojinin potansiyelini anlamasını ve hem çalışma hem de bu imkanları müşterilere pazarlama açısından kendinden emin olmasını sağladı."

Helmut Hörmanseder, Kurucu Ortak

Hikayenin tamamını okuyun

Imagination

"Birçok açıdan kazançlı çıktık. Baskıyla ilgili maliyetlerde önemli bir azalma sağlandı ve bu durumun kar - zarar tablomuzda önemli bir etkisi oldu. Daha esnek ve güvenilir olmamızı sağlayacak şekilde çok daha az makineyle çalışma ve doğru makineleri doğru konumlara yerleştirme olanağına sahip olduk. Şimdi baskılarımızı hassas şekilde fiyatlandırabiliyor ve müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli renkli baskı sunabiliyoruz"

Sue Chick, Proje Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

ipack-logo

I-Pack

"Hacimleri 2015 sonuna kadar %25 ve 2016 sonuna kadar %15 daha artırmayı hedefliyoruz. Canon'un desteği ve teknolojisi sayesinde iş hedeflerimize ulaşma yolunda emin adımlarla yürüyoruz."

Atle Andreassen, Kurucu

Hikayenin tamamını okuyun

Jetsign

"Canon'la yaptığımız işbirliği sayesinde nispeten hızlı büyüyen bir tabela departmanı kurmayı başardık."

Adrie Hoogeveen, Firma Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

Sarab-LOGO.jpg
DWF-logo.jpg

Kahle

"Teknoloji çok önemli olsa da Canon'u tercih etmemin tek nedeni değildi. Cihazlarıyla birlikte sunduğu, satış sonrası takip, eğitim ve destek hizmetlerini de içeren hizmet paketi, anlaşmayı yapmamıza neden olan faktörlerdi. Deneyimlerimize dayanarak Canon'un işlerimizde değişim yaratacak bir baskı çözümüne sahip olmamız için bizimle birlikte çalışacaklarını biliyordum."

Dan Batek, Teknoloji ve Finans, KAHLE

Hikayenin tamamını okuyun

KEPLER Üniversitesi

"En az kesintiye neden olarak öğrencilerimizi hemen rahat ettirecek bir yanıt bulmak için Canon ile birlikte çalıştık."

Alexander Freischlager, Operasyon Baş Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

kepler-logo

Kuttab Publishing

"Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE"

Jamal Alshehhi, Founder

Read the full story

KnowledgePoint

"Canon'un iş zorluklarını aşmamıza yardımcı olurken sergilediği yaklaşım, kendi metodolojimizi yansıtıyor ve bu da bizim için her zaman değerli. Bu ilişki, gelecekte yapacağımız yatırımlarda anahtar olacak. Canon'la çalışmaktan bugüne kadar çok memnun kaldık ve gelecekte de Canon'la çalışmaya kesinlikle devam edeceğiz."

Andre Philpot, Operasyon Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

KP-Hero1

Kyas Photography

"imagePROGRAF stüdyonun gelişmesini destekliyor. Çok daha iyi ve büyük işler, daha da önemlisi bizi heyecanlandıran projeler alıyoruz. Makinenin bize kazandırdığı ek zaman sayesinde, her bir müşterinin projesinin gerektirdiği kişiselleştirilmiş portfolyolara eşit olarak odaklanıp, mümkün olan en iyi fotoğrafları elde edebilmek amacıyla onları oluşturmakta, düzeltmekte ve geliştirmekte çok özen gösteriyoruz."

Jörg Kyas, Kyas Photography

Hikayenin tamamını okuyun

London Borough of Newham

"Uzaktan tanılama ve bakım, BT alanında yaygın şekilde kullanılan bir yöntemdir, bu yüzden benzer bir yaklaşımın baskı işlemlerimize de önemli avantajlar sağlayacağına inanıyorduk. Ayrıca, baskı kullanımındaki eğilimleri daha iyi anlayabileceğimizi ve bu durumun gelecekteki baskı stratejimizi şekillendirmemize yardımcı olacağını biliyorduk."

Gary Sussex, ICT Hizmetleri Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg

Leeds Belediye Meclisi

"Bizim önceliğimiz Belediye Meclisinin tasarruf etmesine ve bize zaman kazandırmasına olanak verecek akıllı bir çözüm uygulamaktı."

Kirsty McCarthy, BHY Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

LO Media

"Canon'dan ve bağımsız eğitimlerden edindiğimiz bilgileri uygulayarak yüksek kaliteli dijital hizmetler sunma kabiliyetine ve daha stratejik düşünme vizyonuna ve sabrına sahip olduk."

Lars Langbo, Üretim Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

Mailing Andalucia

"Canon imagePRESS 1135 siyah beyaz üretim baskı makinesi ve yüksek kapasiteli yığınlayıcıya yapılan yatırım, üretkenlik üzerinde hızlı bir etki yarattı"

Daniel Sánchez, Direktör

Hikayenin tamamını okuyun

Marne Drukkers

"Büyük formatlı posterleri manuel olarak düzenlemek çok zaman alıyordu ve masraflıydı, bu yüzden daha iyi bir çözüm bulmaya karar verdik."

Guus Sligter, Firma Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

Parr-Hero1

Martin Parr

"Londra'daki stüdyomuzda veya dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen pop-up gösterilerinde, Canon'un desteğiyle Martin'in fotoğraflarına etkileyici yollarla hayat veriyor ve çalışmalarının her zaman dayanıklı olmasını sağlıyoruz."

Louis Little, baskı üretim müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

Maya Vik

"Canon'un sağlamış olduğu olağanüstü profesyonellik seviyesi ve destek sayesinde birçok başarı kazandık. Canon'un sunduğu her şeyin üretim kalitesi gerçekten yüksekti ve bu çapraz medya projesinin tüm medya ihtiyaçlarını karşılayabilen bir ortağımızın olması harika bir duyguydu."

Pål Laukli, Profesyonel Fotoğrafçı

Hikayenin tamamını okuyun

nama-hero1

Nama d.d. Ljubljana

"Yeni gözetim sistemimizden çok memnunuz. Sistem hizmete girdiğinden bu yana mağazadaki hırsızlık olaylarını önemli oranda azalttık ve şimdi bu sayıyı daha da azaltmayı hedefliyoruz. Sistemin kullanımı çok kolay ve müşterilerimizle iletişim kurma ve satış yapma yöntemimizi geliştirmemizi sağladı."

Branka Jerala, Pazarlama Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

Nottingham Üniversitesi

"Üniversitemizde 3D baskı gibi en yeni teknolojiler keşfediliyor. Olağanüstü Canon çözümü sayesinde mimarlık öğrencileri için gereken detaylı, hassas modelleri oluşturabiliyoruz."

John Morgan, Mimarlık Bölümü Yardımcı Doçent

Hikayenin tamamını okuyun

online-repro-hero1

Online Reprographics

"Canon bize başından beri güvendi ve biz de bu güveni müşterilerimiz ile çalışma şeklimizde yinelemeye çalışıyoruz."

John Foy, Kurucu

Hikayenin tamamını okuyun

Orange Business Services

"Mobil baskı alanında aradığımız uzmanlığı kanıtlamış olmasının yanında, Canon'un global bir şirket olarak bizi Birleşik Krallık'ın dışında da destekleyebileceğinden emindik."

Nick Jones, Kuzey ve Batı Avrupa Gayrimenkul ve Hizmet Araçları Başkanı

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

PCS

"Hizmetlerimizi tanıtmamıza yardımcı olması için Canon ile sürekli olarak diyalog halindeyiz."

Asad Butt, Baskı Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

Polomnis

"Eski yazıcımızda mürekkep yapışması sorunlarının olması Arizona modeline geçmemize sebep oldu."

Job ten Doeschate, Şirket Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

Printondemand-worldwide

"Verimlilik elbette ki gerekli fakat güvenilirlik unsuru da yabana atılmayacak derecede önemlidir. Makineniz harika olabilir ancak kullanım süresinin %10'unda arızalıysa sorununuz var demektir. Canon'la böyle bir sorun yaşamadık. Bir makine arızalansa bile iki saat içinde servis elemanları gelip arızayı gideriyor."

Andy Cork, Printondemand-worldwide Genel Müdür

Hikayenin tamamını okuyun

Pulp Grafisk

"Pulp Grafisk, Canon'dan aldığı destekle büyük format baskı kapasitesini iki katına çıkardı ve baskı işleri sunmada üçüncü taraf tedarikçilere bağımlılığını ortadan kaldırdı."

Terje Gulbrandsen

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

RDaSH

"Canon bize çok dürüst bir yaklaşım sundu ve DSF ile neler başarabileceğimizi ve hangi faydaları bekleyebileceğimizi tam olarak anlattı."

Lisa Grandcourt, Tesisler Başı

Hikayenin tamamını okuyun

Replay Studio

"Canon yeni uygulamaları denemede bize her zaman çok yardımcı oldu, yeni fikirler sundu ve gerektiğinde uzman düzeyinde tavsiyeler sağladı. Bizi dikkatle dinlediler ve şirketimize avantaj kazandıracak unsurları tam olarak bildiler."

Andy Halasz, Yönetici

Hikayenin tamamını okuyun

Replay-logo
DWF-logo.jpg

Ritz

"Canon'un hem İş ve İnovasyon Taramasıyla hem de satış teklifinin parçası olarak sunduğu tavsiye, bize işimizi yeniden oluşturmak için daha stratejik bir yaklaşım sergilememiz gerektiğini gösterdi."

Kurt Habersatter, CEO

Hikayenin tamamını okuyun

Rohner Spiller

"Canon'la ortaklığımız sonucunda, çapraz medya artık sunduğumuz hizmetlerin büyük bir parçası haline geldi ve müşteri kampanyalarımız şimdi daha ölçülebilir bir nitelik kazandı."

Remo Martin, CEO

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg

Sanders Group

"Océ Arizonas şirketimi değiştirdi. Mali kriz sırasında diğer birçok şirket batarken bu makineler daha az iş hacmiyle daha fazla kazanmamı sağladı. Aslında iş hacmim düştü ancak daha önce alıp sattığım malzemeyi daha yüksek bir değere dönüştürdüğümden kar marjım yükseldi. Kısa geri dönüş süreleri için pazardaki talebi, ısmarlama uygulamaları ve yaratıcı çözümleri karşılamayı başardım."

Marco de Wert, Genel Müdür

Hikayenin tamamını okuyun

Sarab Entreprenad AB

"Çalışma tarzımızı değiştirdi. Gelen faturalar artık daha önce hayal bile edemeyeceğimiz şekilde sıralanıyor. Böylece ben de çalışanlarım ve müşterilerimle daha çok vakit geçirebiliyor, sahada projelere daha fazla zaman ayırabiliyorum."

Johan Selenius Rosengren, Firma Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

Sarab-Entreprenad

Screentec

"Canon müşterisi olmayı tek kelimeyle özetleyecek olsaydım bu "rahatlık" olurdu. Makinelerin güvenilirlik ve esnekliğinden personelin ve mühendislerin sunduğu hizmetlere kadar herhangi bir alanda hata bulmam çok zor."

Darren James, Genel Müdür

Hikayenin tamamını okuyun

Spazio81

"Sunduğumuz hizmet çeşitlerinden dolayı, çok sadık ve bizimle çalışmaktan heyecan duyan geniş ve çeşitli bir müşteri tabanı oluşturduk. Bu, küresel itibarımızı artırıyor ve artık ABD ve Çin kadar uzak yerlerden bile sipariş alıyoruz."

Alessandro Locatelli, CEO

Hikayenin tamamını okuyun

Staples

"Müşterinin karar mekanizmasını etkileyen unsurlar hakkında bilgi sahibi olmak için bir danışmanlık yaklaşımına ihtiyaç duyuyorduk. İhtiyaç duyduğumuz çözüm ve stratejiye Canon İşletme Hizmetleri ile birlikte çalışmaya başlayarak sahip olabildik."

Richard Houppermans, Kurumsal Hizmetler Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

Stralfors UK

"Müşterilerimizin çoğu artık tek yollu üretim kullanıyor. ColorStream'in kabiliyetleri sayesinde daha fazla iş gerçekleştirebiliyorlar. Örneğin, dinamik mesajlarını dijital görüntülerle destekleyebiliyorlar. Şirketlerin müşterilerine sundukları bilgileri geliştiriyor ve daha ilgili hale getiriyoruz."

Tony Plummer, İngiltere Yönetim Direktörü

Hikayenin tamamını okuyun

Stralfors-Hero1

The Print Foundry

"Canon, birlikte çalışılabilecek mükemmel bir ortaktır. Onlarla sık sık fikir alışverişi yapar, ürünler ve imagePROGRAF'tan en iyi şekilde yararlanma yöntemleri ile ilgili yeni fikirleri tartışırız ve herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğunda hemen yanımızda olurlar."

Renato Tavares, Kurucu

Hikayenin tamamını okuyun

Student Hotel

"Canon, hem yüksek kaliteli kameralarıyla hem de kusursuz düzeyde ön satış desteğiyle bizi birçok açıdan destekledi. Bu sayede ekibimizin kullanımını kolaylaştıran ve ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılayan bir çözüm oluşturabildik."

Jan-Pieter Muis, Varlık Yöneticisi

Hikayenin tamamını okuyun

student-hero1
TJI-hero1

TJ International

"Teknoloji ve iş akışının üretkenlik üzerinde büyük bir etkisi oldu. Artık ciltsiz kitapları 24 saatte, ciltli kitapları 48 saatte üretebiliyoruz. Canon'un becerileri, uzmanlığı ve danışmanlık hizmetleri olmadan bunu hayal bile edemezdik."

Angus Clark, CEO

Hikayenin tamamını okuyun

UKE

"Bugün Canon uzmanları sayesinde yazıcı ve çok işlevli sistemlere yönelik çok daha kaliteli destek alıyoruz. Bunun sonucunda, BT bölümü olarak temel görevlerimize odaklanabiliyoruz. Üstelik, şimdiye kadarki en düşük maliyetlerle baskı yapıyoruz."

Florian Benthin, Masaüstü Hizmetleri Bölüm Başkanı

Hikayenin tamamını okuyun

DWF-logo.jpg

Glasgow Üniversitesi

"5 yıllık proje sürecinde 5,5 milyon £ üzerinde tasarruf sağlanması gerekiyordu ve bu rakam çok büyüktü."

Hikayenin tamamını okuyun

Van Dillewijn Group

"Artık muhasebe ödeme sistemlerini kontrol altında tutan ve faturaları eskiye göre %40 daha hızlı işleyen bir şirketiz. Azalan ceza ödemelerinden tasarruf ettiğimiz parayı da hesaba kattığımızda Canon çözümü %30 oranında tasarruf etmemizi sağladı."

Bert Rijkmans, Bilişim ve İletişim Yöneticisi

Hikayenin tamamını okuyun

Volkswagen

"İki Canon imagePRESS cihazı, mevcut ofset ve dijital ürün yelpazemizi tamamlayan ideal ürünler olduklarını kanıtladı. Bu cihazlar işimizin büyük bölümü ve müşterilerimiz arasında sürekli olarak artmakta olan küçük hacimli işlere yönelik talep için mükemmel üretkenlik ve kalite dengesi sunuyor."

Helmuth Oschmann, Baskı Odası Müdürü

Hikayenin tamamını okuyun

Von Hagen

"Océ Arizona, çeşitli esnek ve sert malzemelerle başa çıkmak için gerekli olan boyut, verimlilik ve çok yönlülük gibi özelliklerin tümüne sahiptir. Birlikte müşterilerimize kendi stantlarını oluşturmanın çok daha uygun maliyetli ve zaman açısından verimli bir yöntemini sunabiliriz. Artık her türlü alt malzemeye baskı yapabildiğimize göre hemen hemen tüm yaratıcı fikirleri hayata geçirebiliriz."

Von Hagen

Hikayenin tamamını okuyun