İş Çözümleri

Ticari Baskı Uygulama İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Sonraki Adımlar

KnowledgePoint

KP-Hero1

Canon'un iş zorluklarını aşmamıza yardımcı olurken sergilediği yaklaşım, kendi metodolojimizi yansıtıyor ve bu da bizim için her zaman değerli. Bu ilişki, gelecekte yapacağımız yatırımlarda anahtar olacak. Canon'la çalışmaktan bugüne kadar çok memnun kaldık ve gelecekte de Canon'la çalışmaya kesinlikle devam edeceğiz.

Andre Philpot, Operasyon Direktörü

Stralfors UK

Stralfors-Hero1

Müşterilerimizin çoğu artık tek yollu üretim kullanıyor. ColorStream'in kabiliyetleri sayesinde daha fazla iş gerçekleştirebiliyorlar. Örneğin, dinamik mesajlarını dijital görüntülerle destekleyebiliyorlar. Şirketlerin müşterilerine sundukları bilgileri geliştiriyor ve daha ilgili hale getiriyoruz.

Tony Plummer, İngiltere Yönetim Direktörü

TJ International

TJI-hero1

Teknoloji ve iş akışının üretkenlik üzerinde büyük bir etkisi oldu. Artık ciltsiz kitapları 24 saatte, ciltli kitapları 48 saatte üretebiliyoruz. Canon'un becerileri, uzmanlığı ve danışmanlık hizmetleri olmadan bunu hayal bile edemezdik.

Angus Clark, CEO

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın