Stralfors, geleceğin müşteri iletişimlerini Canon ile renklendiriyor

Müşteri iletişimi yönetimi tedarikçisi Stralfors, baskı sektöründe köklü geleneğe sahip olan bir şirkettir. İsveç'in Ljungby kentinde baskı şirketi olarak kurulduğu 1919'dan bu yana büyüyüp gelişen şirket, bugün Danimarka, Finlandiya, Fransa, Norveç, Polonya, İsveç ve İngiltere olmak üzere yedi ülkede faaliyet gösteriyor.
Hızla ilerleyen iletişim dünyasında şirket, daha güçlü ve daha kişisel müşteri ilişkileri oluşturmak için şirketlere yeni olanaklar sunan yenilikçi iletişim çözümleri geliştiriyor ve satıyor olmaktan gurur duyuyor. Bu teklifin önemli dayanaklarından birini şirketin "beyaz kağıt" çözümü oluşturuyor. Bu çözüm, her iletişim için ihtiyaç duyulan bilgileri tek seferde basarak hedeflenmiş ve özelleştirilmiş iletişimleri daha uygun maliyetle ve dinamik olarak basmayı sağlıyor.

Stralfors-image1
Stralfors-image2

"Müşterilerimizin çoğu artık tek yollu üretimden kullanıyor. ColorStream'in kabiliyetleri sayesinde daha fazla iş gerçekleştirebiliyorlar. Örneğin, dinamik mesajlarını dijital görüntülerle destekleyebiliyorlar. Şirketlerin müşterilerine sundukları bilgileri geliştiriyor ve daha ilgili hale getiriyoruz."  Tony Plummer, İngiltere Yönetim Direktörü, Stralfors