İş Çözümleri

Teşhir Grafiği Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Sonraki Adımlar

BD&H

Çeşitli üreticilerin seçeneklerine baktıktan sonra Océ makinelerinin bize en iyi üretim hızını ve görüntü kalitesini rekabetçi bir fiyatla sunacağı netleşmiştir. Canon'un teknik desteğiyle en son Océ teknolojisi bir araya geldiğinde hafife alınmaması gereken yaratıcı bir güç oluyoruz.

James Fox, Yönetici

Polomnis

Eski yazıcımızda mürekkep yapışması sorunlarının olması Arizona modeline geçmemize sebep oldu.

Job ten Doeschate, Şirket Direktörü

ProjectColor

Operatörlerin artık üretimi yönetmek için birden fazla bağımsız RIP iş istasyonunu ve yazıcıyı kullanması gerekmez. Ayrıca Onyx Thrive, Adobe PDF Baskı Motoruna dayalı olduğundan asetat katmanları, karışık renk uzayları ve spot renk kullanımı da dahil olmak üzere karmaşık grafik tasarım efektlerinin pikselleştirmesine bizim ve müşterilerimizin güveni tamdır.

Norman Scheffer, Yönetici

Sanders Group

Océ Arizonas şirketimi değiştirdi. Mali kriz sırasında diğer birçok şirket batarken bu makineler daha az iş hacmiyle daha fazla kazanmamı sağladı. Aslında iş hacmim düştü ancak daha önce alıp sattığım malzemeyi daha yüksek bir değere dönüştürdüğümden kar marjım yükseldi. Kısa geri dönüş süreleri için pazardaki talebi, ısmarlama uygulamaları ve yaratıcı çözümleri karşılamayı başardım.

Marco de Wert, Genel Müdür

Screentec

Canon müşterisi olmayı tek kelimeyle özetleyecek olsaydım bu "rahatlık" olurdu. Makinelerin güvenilirlik ve esnekliğinden personelin ve mühendislerin sunduğu hizmetlere kadar herhangi bir alanda hata bulmam çok zor.

Darren James, Genel Müdür

Von Hagen

Océ Arizona, çeşitli esnek ve sert malzemelerle başa çıkmak için gerekli olan boyut, verimlilik ve çok yönlülük gibi özelliklerin tümüne sahiptir. Birlikte müşterilerimize kendi stantlarını oluşturmanın çok daha uygun maliyetli ve zaman açısından verimli bir yöntemini sunabiliriz. Artık her türlü alt malzemeye baskı yapabildiğimize göre hemen hemen tüm yaratıcı fikirleri hayata geçirebiliriz.

Von Hagen

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın