Sanders Group, Canon flatbed UV yazıcılarla yeni bir müşteri tabanını cezbediyor

1985'de yalnızca manyetik alt malzemelerin ithalatı ve matbaalara, tasarımcılara ve rekla şirketlerine satışıyla ilgilenen bu şirket, kısa bir süre sonra büyük perakendeci zincirlere ve tabela pazarına satış yapan, dünya lideri bir esnek manyetik malzeme üreticisi ve dağıtıcısına dönüşecekti.

Şu anki Genel Müdür Marco de Wert tarafından 1998'de devralındıktan sonra 2009'da iş modelinde radikal bir dönüşüm ve Canon'un yeni UV flatbed yazıcı teknolojisinin piyasaya sürülmesi, Sanders Group'a tamamen yeni bir yön vermiştir – şirketin gelecekte olabilecek değişimlere karşı korunması, yüksek kar marjlı işleri çekebilecek çeşitli fırsatlar geliştirilmesi ve basılı manyetik ürünlerin üretim sürecinin temelden değiştirilmesi.

Sanders-image1
Sanders-image2

"Océ Arizona'lar şirketimi değiştirdi. Mali kriz sırasında diğer birçok şirket batarken bu makineler daha az iş hacmiyle daha fazla kazanmamı sağladı. Aslında iş hacmim düştü ancak daha önce alıp sattığım malzemeyi daha yüksek bir değere dönüştürdüğümden kar marjım yükseldi. Kısa geri dönüş süreleri için pazardaki talebi, ısmarlama uygulamaları ve yaratıcı çözümleri karşılamayı başardım."

Marco de Wert, Genel Müdür