Screentec dünyayı tam renkli sunuyor

Güney Galler'de bulunan Screentec, müşterilerin, pazarda, yüksek iş hacimlerin, sınırlı renkli işlerin ötesine, ısmarlama ve sınırsız tonlarda üretilen küçük hacimli işlere nasıl geçildiğini gördüğüne tanıklık etmiştir. En tepede kalmanın anahtarı dijital baskı dünyasını kucaklamak ve hızlı bir şekilde kucaklamaktır.

Bugün iki adet Océ Arizona geniş formatlı yazıcıyı da cephaneliğine katmış olan Screentec, iş hacmini %40'tan fazla artırmış, çevrimiçi satışa başlamış ve müşterilere bir zamanlar hayal edilemeyen ürün ve hizmetler serisini sunmak üzere dijital baskı, serigrafi ve taş baskı yöntemlerini birleştirmenin benzersiz yollarını geliştirmiştir. Screentec için en önemlisi, dijital baskı için Canon'un yazıcılarının alınmasıyla şirketin hiçbir müşterinin son teslim tarihini kaçırmamış olmasıdır.

screentec-image1
screentec-image2

"Canon müşterisi olmayı tek kelimeyle özetleyecek olsaydım bu "rahatlık" olurdu. Makinelerin güvenilirlik ve esnekliğinden personelin ve mühendislerin sunduğu hizmetlere kadar herhangi bir alanda hata bulmam çok zor."

Darren James, Genel Müdür