İş Çözümleri

Eğitim Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Sonraki Adımlar

Colchester Institute

Teklif edilen Canon proje ekibinin profesyonelliğinin yanı sıra Canon'un önerdiği Yönetilen Baskı Hizmetleri yaklaşımı ve kendi proje ekibimizle işbirliği içinde çalışma istekleri gerçekten hoşumuza gitti.

Gary Horne, Başkan Yardımcısı, Finans ve Operasyon

Francis Combe Academy

DWF-logo.jpg

Canon ihtiyaçlarımıza gerçek anlamda odaklanan tek tedarikçiydi ve uzun vadeli vizyonumuzu gerçekleştirmemiz için alınabilecek önlemleri net bir şekilde ortaya koydu.

Chris Turton – e-yönetici

KEPLER Üniversitesi

kepler-logo

En az kesintiye neden olarak öğrencilerimizi hemen rahat ettirecek bir yanıt bulmak için Canon ile birlikte çalıştık.

Alexander Freischlager, Operasyon Baş Müdürü

Nottingham Üniversitesi

Üniversitemizde 3D baskı gibi en yeni teknolojiler keşfediliyor. Olağanüstü Canon çözümü sayesinde mimarlık öğrencileri için gereken detaylı, hassas modelleri oluşturabiliyoruz.

John Morgan, Mimarlık Bölümü Yardımcı Doçent

Glasgow Üniversitesi

DWF-logo.jpg

5 yıllık proje sürecinde 5,5 milyon £ üzerinde tasarruf sağlanması gerekiyordu ve bu rakam çok büyüktü.

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın