Colchester Institute, CanonYönetilen Baskı Hizmetleri ile tasarruf ettiği parayı tekrar eğitim ve öğrenime yönlendiriyor

İngiltere, Doğu Anglia'daki en büyük ileri eğitim kuruluşlarından biri olan Colchester Institute, on bölgede 12,000'den fazla öğrenciye kurs ve yüksek öğretim vermektedir. Genel masraflarını düşürmeye çalışan bu kolej, birden fazla tedarikçinin sağladığı yönetilmeyen baskı altyapısını ve baskı politikalarının veya yönetiminin eksik oluşunu daha yakından incelenmesi ve tasarruf edebilmeleri için açık bir hedef olarak belirlemiştir. Canon, kolejin baskı ortamını denetledikten sonra kağıt kullanımını ve idari geri dönüş sürelerini azaltmanın yanı sıra öğrenciler ve diğer kullanıcılar için kullanıcı deneyimini önemli derecede geliştirmiş olan Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS) çözümünü sunmak için Colchester Institute ile yakın bir şekilde çalışmıştır. En önemlisi kolej, çözümün uygulanmasından sonraki ilk on sekiz ayda 100,000 £ tasarruf sağlamıştır ve bunun tamamı kolejin diğer alanlarındaki eğitim ve öğrenime yeniden yatırılmaktadır.

colchester-image1

"Sunulan Canon proje ekibinin profesyonelliğinin yanı sıra Canon'un önerdiği Yönetilen Baskı Hizmetleri yaklaşımı ve kendi proje ekibimizle işbirliği içinde çalışma istekleri gerçekten hoşumuza gitti."

Gary Horne, Müdür Yardımcısı, Finans ve Operasyon