ABC- Hero1

Francis Combe Academy şirket içi baskı departmanını ticarileştirme yolculuğuna Canon ile çıkıyor

DWF-logo.jpg

Drupa 2012 sırasında Messe Düsseldorf'un kalabalık salonlarında yürürken İngiltere'deki Francis Combe Academy'nin e-yöneticisi Chris Turton'ın aklında net bir amaç vardı: Reprografi departmanını ticarileştirmeye yardımcı olacak bir iş ortağı bulmak.

Sonuçlar

Hacimler artırıldı: Akademinin siyah beyaz baskılarının %70'i üretiliyor

Hacimler artırıldı: Akademinin siyah beyaz baskılarının %70'i üretiliyor

Şirket içinde yüksek kaliteli yeni uygulamalar üretilmeye başlandı

Şirket içinde yüksek kaliteli yeni uygulamalar üretilmeye başlandı

Atık maliyetleri azaltıldı: Kağıt tüketimi ve tıklama masraflarında %7 azalma kaydedildi

Atık maliyetleri azaltıldı: Kağıt tüketimi ve tıklama masraflarında %7 azalma kaydedildi

Baskı işleri şirket içinde yapılarak yılda 7000 Sterlin tasarruf edildi. Dış kaynak maliyetlerini 12.000 Sterlin azaltmak ve dışa sunumları güçlendirmek için 2016 yılında renkli baskı ve gelişmiş sonlandırmayı kullanıma alma planları yapılıyor

Baskı işleri şirket içinde yapılarak yılda 7000 Sterlin tasarruf edildi.
Dış kaynak maliyetlerini 12.000 Sterlin azaltmak ve dışa sunumları güçlendirmek için 2016 yılında renkli baskı ve gelişmiş sonlandırmayı kullanıma alma planları yapılıyor

francis-combe-objective

Amaç

Karlılığı artırmak amacıyla maliyet ve zaman açısından daha verimli çalışırken daha fazla ürün sunarak şirket içi baskı ortamını büyütmek.

Zorluklar

Eskiyen hafif üretim iş akışı, baskı üretimi departmanının gelişmesini engelliyordu.

francis-combe-595wide

Yaklaşım

• İlk yatırım 1995 yılında, Francis Combe tarafından ofis baskı cihazlarına yapıldı.

• Bu ortaklık, Francis Combe'nin 2009 yılında akademiye dönüşmesinden sonra ilerledi ve Canon'dan baskı iş akışını merkezileştirmek ve modernleştirmek için iş danışmanlığı talep edildi. Donanım ve yazılıma yapılan yatırıma ek olarak, müşteri Essential Business Builder Programme (EBBP) modülleri ve Canon etkinliklerine katıldı.

• 2014 yılına gelindiğinde, Francis Combe ilerleme durumundan ve Canon'un teknoloji ve danışmanlık hizmetlerinden o kadar çok etkilendi ki VarioPrint teknolojisine ek yatırım yaptı. Francis Combe ayrıca gelecekte renkli baskı teknolojisi ve daha gelişmiş sonlandırma teknolojisini eklemeyi planlıyor.