İş Çözümleri

Grafik Sanatları Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Sonraki Adımlar

ABC Imaging

ABC- Hero1

Océ PRISMA iş akışı ve Canon'un imagePRESS teknolojisi sayesinde verimi %50 artırıp maliyetleri %30 azaltarak operasyonlarımızı modernleştirdik ve karımızı artırdık.

Ray Hawkins, CEO

BM Druck

DWF-logo.jpg

Birçok tedarikçiyle konuştuk ancak Canon diğerlerinden hemen ayrılıyordu. Canon ile uzun yıllardır çok olumlu bir ilişki yürütüyoruz.

Rene Cassis, CEO

Cavelti

DWF-logo.jpg

Canon, çok kanallı yaklaşımımızı nasıl geliştirebileceğimizi tespit etmek için işimizin tüm alanlarını analiz etti.

Marcel Bieri, Ön Ortam ve Dijital Ortam Başı

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Arizona 660XT, kalitemizden ve teslim sürelerimizden taviz vermememiz anlamına geliyor. Satış noktası malzemerlerini daha küçük hacimlerde ve rekabet edebilen fiyatlarla teklif edebiliyoruz.

Kirsten van Brummen, Elwe Özel Promosyonlar Departmanı

Eyes on Media

Arizona makinelerinin görüntü kalitesi ve uygulama imkanları fotoğraf bastırma hizmetlerimizi önemli ölçüde geliştirmiş ve yeni işler kazanmamıza yardımcı olmuştur. Uzun yıllar boyunca çok beğendiğimiz World Press Photo'nun bizimle iletişime geçmesinden çok memnun olduk. Canon ve Arizona'nın desteğiyle zorlu görevin üstesinden gelebileceğimizi biliyorduk.

Martin Minoli, İşletme sahibi

Formara

İlk adımdan itibaren Formara ile yakın çalışan Canon, öncelikle gereksinimlerimizi karşılayan bir çözüm bulmak konusunda bize destek oldu. Daha sonra çözümün işletmemize uyumu ve geliştirilmesine sağlayacağı katkılar konusunda bizi bilgilendiren Canon, son olarak kurulum ve eğitim konularında bize yardımcı olarak sorunsuz bir geçiş yaşamamızı ve verimliliği artırmamızı sağladı.

Freddie Kienzler, Genel Müdür

FT Solutions

FT-hero1

Bu üst düzey dijital baskı sistemlerine yaptığımız yatırım, başarımızı ileriye götürmemiz açısından büyük önem taşıyor ve şimdiden hem FT Solutions hem de müşterilerimiz için daha yüksek kalite ve daha fazla esneklik gibi harika faydalar sağladı.

Tom Gurd, Yönetim Direktörü

Hertsmere Belediye Meclisi

DWF-logo.jpg

Uzun vadeli stratejimize gösterdiği bağlılıkla hareket eden Canon, dijital baskının Belediye Meclisinin beklediği hız, esneklik ve yüksek standartlarda çalışarak maliyetleri düşürmemize nasıl yardımcı olabileceğini ayrıntılarıyla açıkladı.

Mark Roberts

hs Druck

Canon ofisimizde baskıda kişiselleştirme üzerine bir eğitim verdi. Canon'un uzman rehberliği ekipteki herkesin teknolojinin potansiyelini anlamasını ve hem çalışma hem de bu imkanları müşterilere pazarlama açısından kendinden emin olmasını sağladı.

Helmut Hörmanseder, Kurucu Ortak

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Canon'la yaptığımız işbirliği sayesinde nispeten hızlı büyüyen bir tabela departmanı kurmayı başardık.

Adrie Hoogeveen, Firma Direktörü

Kahle

DWF-logo.jpg

Teknoloji çok önemli olsa da Canon'u tercih etmemin tek nedeni değildi. Cihazlarıyla birlikte sunduğu, satış sonrası takip, eğitim ve destek hizmetlerini de içeren hizmet paketi, anlaşmayı yapmamıza neden olan faktörlerdi. Deneyimlerimize dayanarak Canon'un işlerimizde değişim yaratacak bir baskı çözümüne sahip olmamız için bizimle birlikte çalışacaklarını biliyordum.

Dan Batek, Teknoloji ve Finans, KAHLE

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Canon imagePRESS 1135 siyah beyaz üretim baskı makinesi ve yüksek kapasiteli yığınlayıcıya yapılan yatırım, üretkenlik üzerinde hızlı bir etki yarattı

Daniel Sánchez, Direktör

Marne Drukkers

Büyük formatlı posterleri manuel olarak düzenlemek çok zaman alıyordu ve masraflıydı, bu yüzden daha iyi bir çözüm bulmaya karar verdik.

Guus Sligter, Firma Direktörü

Maya Vik

Canon'un sağlamış olduğu olağanüstü profesyonellik seviyesi ve destek sayesinde birçok başarı kazandık. Canon'un sunduğu her şeyin üretim kalitesi gerçekten yüksekti ve bu çapraz medya projesinin tüm medya ihtiyaçlarını karşılayabilen bir ortağımızın olması harika bir duyguydu.

Pål Laukli, Profesyonel Fotoğrafçı

Printondemand-worldwide

Verimlilik elbette ki gerekli fakat güvenilirlik unsuru da yabana atılmayacak derecede önemlidir. Makineniz harika olabilir ancak kullanım süresinin %10'unda arızalıysa sorununuz var demektir. Canon'la böyle bir sorun yaşamadık. Bir makine arızalansa bile iki saat içinde servis elemanları gelip arızayı gideriyor.

Andy Cork, Printondemand-worldwide Genel Müdür

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Pulp Grafisk, Canon'dan aldığı destekle büyük format baskı kapasitesini iki katına çıkardı ve baskı işleri sunmada üçüncü taraf tedarikçilere bağımlılığını ortadan kaldırdı.

Terje Gulbrandsen

Ritz

DWF-logo.jpg

Canon'un hem İş ve İnovasyon Taramasıyla hem de satış teklifinin parçası olarak sunduğu tavsiye, bize işimizi yeniden oluşturmak için daha stratejik bir yaklaşım sergilememiz gerektiğini gösterdi.

Kurt Habersatter, CEO

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Canon'la ortaklığımız sonucunda, çapraz medya artık sunduğumuz hizmetlerin büyük bir parçası haline geldi ve müşteri kampanyalarımız şimdi daha ölçülebilir bir nitelik kazandı.

Remo Martin, CEO

Spazio81

Sunduğumuz hizmet çeşitlerinden dolayı, çok sadık ve bizimle çalışmaktan heyecan duyan geniş ve çeşitli bir müşteri tabanı oluşturduk. Bu, küresel itibarımızı artırıyor ve artık ABD ve Çin kadar uzak yerlerden bile sipariş alıyoruz.

Alessandro Locatelli, CEO

The Print Foundry

Canon, birlikte çalışılabilecek mükemmel bir ortaktır. Onlarla sık sık fikir alışverişi yapar, ürünler ve imagePROGRAF'tan en iyi şekilde yararlanma yöntemleri ile ilgili yeni fikirleri tartışırız ve herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğunda hemen yanımızda olurlar.

Renato Tavares, Kurucu

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın