ABC- Hero1

Yeni dijital baskı iş akışı, ABC Imaging UK'in üretkenliğini ve kar büyümesini artırıyor

Genel üretim maliyetlerini kontrol altına alan ABC Imaging UK, karını sürekli olarak artırabilecek. Ayrıca kapasiteyi artıran iş akışı geliştirmeleri, şirketin müşterilerine daha fazla hizmet sunabilmesini sağlıyor. Bu hizmetler arasında sözleşme teklifleri için yüksek kaliteli kutulu belge kümeleri üretimi ile birçok yeni ürün ve uygulama bulunuyor.

Kullanılan Canon ve Océ yazıcılar ve yazılımlar sayesinde ABC Imaging UK, "her müşteriyi her zaman etkileme" misyonuna her zamankinden daha fazla yaklaştı. Hawkins konuyla ilgili heyecanını şöyle açıklıyor: "Geleceğe baktığımda ABC'nin işlerinin çok başarılı olacağını görüyorum." "Eksiksiz ürün yelpazesinin yanı sıra etkili ve düzenli müşteri yönetimi ve iş geliştirme desteği sunan bir tedarikçiye sahip olmak harika bir duygu. Océ PRISMA iş akışı ve Canon'un imagePRESS teknolojisi sayesinde verimi %50 artırıp maliyetleri %30 azaltarak operasyonlarımızı modernleştirdik ve karımızı artırdık."

ABC-image1
ABC-image2-595x380.jpg

"Canon imagePRESS C7010VPS baskı makineleri sayesinde üçüncü taraf şirketlere çok daha az iş gönderir hale gelmeyi başardık. Artık tüm işleri kendi baskı makinelerimizde yapıyoruz ve müşterilerimiz kaliteyi beğeniyor."

Ray Hawkins, CEO