Eyes On Media ve Canon işbirliği, World Press Photo için yeni bir dönemi müjdeliyor

Amsterdam'da bulunan şirket, profesyonel fotoğrafçıların pazarın üst düzey alanlarına yönelik yüksek kaliteli görüntüler çekmelerine, düzenlemelerine ve basmalarına yardımcı olarak onlara çok geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır - özellikle sergi, müze, mimari, güzel sanatlar ve mağaza sektöründe. Eyes on Media mümkün olan en iyi çözümü belirlemek üzere World Press Photo ve Canon ile yakından çalışarak yüksek oranda doğru ve profesyonel kalite elde etmek amacıyla 1 mm forex panolara ve dibond levhalara doğrudan baskı için Océ Arizona 480 GT flatbed yazıcı ve Canon'dan Océ Procut dijital kesme tablası kullanmıştır.

Elde edilen sonuç World Press Photo'ya taşıma sırasında oluşabilecek hasarları önemli ölçüde azaltan dayanıklı bir çözüm sunmanın yanı sıra organizasyonun başarılı bir sergi gerçekleştirilmesinde önemli bir rol oynadığını düşündüğü, görsel açıdan dikkat çekici bir efekt yaratarak fotoğraflara yeni bir yöntemle hayat vermiştir.

EOM-image1

"Arizona makinelerinin görüntü kalitesi ve uygulama imkanları fotoğraf bastırma hizmetlerimizi önemli ölçüde geliştirdi ve yeni işler kazanmamıza yardımcı oldu. Uzun yıllar boyunca çok beğendiğimiz World Press Photo'nun bizimle iletişime geçmesinden çok memnun olduk. Canon ve Arizona'nın desteğiyle zorlu görevlerin üstesinden gelebileceğimizi biliyorduk."

Martin Minoli, İşletme sahibi