Print Foundry, güzel sanatlar ve fotoğrafçılık pazarında Canon ile gelişiyor

2008 yılında kurulan The Print Foundry, Creative Wall Art adı altında kanvas ve çerçeveli baskı gibi tüketici fotoğraf ürünleri üreten dijital fotoğraf baskı hizmeti olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kendisini The Print Foundry olarak tekrar lanse ederek gereken yüksek düzey görüntü kalitesine ulaşmak için dijital baskı teknolojisini yükseltmeye başlamıştır.

Canon'un imagePROGRAF ve 12 mürekkepli baskı teknolojisi farklı malzemelerdeki görüntü kalitesi ve üstün renk kalibrasyonu özellikleri nedeniyle seçilmiş ve yarışmanın açık ara kazananı olmuştur. Bu özellikler The Print Foundry'nin büyük mağazaların yanı sıra sanatçılardan ve çok saygın fotoğrafçılardan oluşan etkileyici bir müşteri portföyüyle birlikte yalnızca bir yılda hedef pazarlardaki hızlı büyümesini doğrudan desteklemiştir.

TPF-image1

"Canon, birlikte çalışılabilecek mükemmel bir ortak. Onlarla sık sık fikir alışverişi yapar, ürünler ve imagePROGRAF'tan en iyi şekilde yararlanma yöntemleri ile ilgili yeni fikirleri tartışırız ve herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğunda hemen yanımızda olurlar."

Renato Tavares, Kurucu