İş Çözümleri

Sağlık Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Sonraki Adımlar

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Canon ağ güvenlik kameralarını kurmak mükemmel bir karardı. Aldığımız yüksek kalite ve kameraların günlük işlerimize sağladığı faydalar bunu doğruladı. Olumlu sonuçları anında aldık.

René Groot, Genel Müdür

RDaSH

DWF-logo.jpg

Canon bize çok dürüst bir yaklaşım sundu ve DSF ile neler başarabileceğimizi ve hangi faydaları bekleyebileceğimizi tam olarak anlattı.

Lisa Grandcourt, Tesisler Başı

St James’s Hastanesi

Hastanede sürekli olarak artan evrak sayısı, karmaşıklık yaratmaya ve çok fazla zaman almaya başlamıştı. 18 aylık evrağımız duvar ve zemini kaplamak için yeterliydi. Bu noktada tüm belgeleri dijital olarak saklamaya karar verdik ve daha güvenli ve keyifli bir çalışma ortamı ortaya çıkardık.

Pat Bailey, SAP Sistem Destek Bölümü

UKE

Bugün Canon uzmanları sayesinde yazıcı ve çok işlevli sistemlere yönelik çok daha kaliteli destek alıyoruz. Bunun sonucunda, BT bölümü olarak temel görevlerimize odaklanabiliyoruz. Üstelik, şimdiye kadarki en düşük maliyetlerle baskı yapıyoruz.

Florian Benthin, Masaüstü Hizmetleri Bölüm Başkanı

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın