İş Çözümleri

Üretim Örnek Çalışma İncelemesi

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Sonraki Adımlar

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Canon, baskı anlamında global bir yaklaşım benimsememize yardımcı oldu. Canon, tek bir dokunuşla kuruluşun dünya genelinde bir dönüşüm geçirmesini sağladı.

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

Zaman kazandırmasından öte, çalışma şeklimizi de değiştirdi.

Papanikolaou Zina, Pazarlama

Borealis AG

borealis

Amacımız hem standartlaştırılmış hem de ağa bağlanabilirlik özelliği sunan baskı ortamına sorunsuz bir geçiş yapmak. Bu amacın arkasında yatan motivasyon ise kullanıcılarımıza daha merkezi bir destek sunmak ve bakım ile destek açısından maliyetten tasarruf sağlamaktır.

Jacky Cillen, Bilişim Teknolojisi ve Sistemleri (BT ve S) Ekip Lideri

Falquon

Canon, gelişmiş renk yönetimi için ONYX iş akışı paketinden en iyi şekilde yararlanmamız için bize büyük bir destek vermiştir. Bu bizim için iş akışının çok önemli bir parçasıdır ve Océ Arizona çıktılarının tutarlılığı artık olağanüstüdür.

Martin Prager, Yönetici, Falquon

Volkswagen

İki Canon imagePRESS cihazı, mevcut ofset ve dijital ürün yelpazemizi tamamlayan ideal ürünler olduklarını kanıtladı. Bu cihazlar işimizin büyük bölümü ve müşterilerimiz arasında sürekli olarak artmakta olan küçük hacimli işlere yönelik talep için mükemmel üretkenlik ve kalite dengesi sunuyor.

Helmuth Oschmann, Baskı Odası Müdürü

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın