Borealis-hero1

Küresel bir şirket için küresel bir çözüm

Borealis'in 17 ülkede ofisleri bulunuyor ve destek sorunlarında global BT tedarikçilerinin hızlı tepkilerine gereksinim duyuyor. Tüm ülkelerdeki hizmetleri yöneten, merkezi bir ilgili kişisi bulunan tek bir global baskı sağlayıcısıyla çalışmak bu gereksinimin önemli bir parçasını oluşturuyor.

Borealis, dikkatli bir pazar araştırmasından sonra Canon ile anlaştı. Sekiz aylık süre içerisinde 17 ülkedeki 1165 cihaz, 1000 yeni cihazla değiştirildi. Geçiş süreci etkilenen tüm kullanıcılar için sorunsuz olmakla beraber ortaya çıkan sonuç belge güvenliğinde de artış sağladı. Yüksek standartlaştırma düzeyi sayesinde Borealis'in bakım ve destek maliyetlerinden tasarruf etmesine de yardımcı oldu.

Borealis-image1

"Bana göre bu projede genel olarak öne çıkan üç nokta var." diyor Jacky Cillen. "Birincisi, Canon'un gerçekten global bir lider olması. İkincisi, projenin süre, bütçe ve gerçekleştirilen standartlaştırma düzeyi açısından ilerleyişinin oldukça sorunsuz yürütülmesi. Sonuncusu ve bence en önemlisi Canon'un projenin tamamlanmasından sonraki desteğinin de proje sırasındaki desteği kadar iyi olması. Global olarak en iyi desteği alıyoruz ve bu anlamda teknoloji iş ortağımız ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılıyor.

"Amacımız hem standartlaştırılmış hem de ağa bağlanabilirlik özelliği sunan baskı ortamına sorunsuz bir geçiş yapmak. Bu amacın arkasında yatan motivasyon ise kullanıcılarımıza daha merkezi bir destek sunmak ve bakım ile destek açısından maliyetten tasarruf sağlamaktı."

Jacky Cillen, Bilişim Teknolojisi ve Sistemleri (BT ve S) Ekip Lideri