İş Çözümleri

RHI

Bugün çizim düzenleme ve veri hazırlama gibi işlemler için reklam ajanslarından yardım almıyoruz; bu süreçlerde şirket dışından bir baskı tedarikçisinden yardım almak yerine tüm baskı gereksinimlerini ofset baskı kalitesinde bir görünüm ve his sunacak şekilde şirket içinde kendimiz hallediyoruz. Sonuç olarak, tüm süreç boyunca maliyetlerimizi yaklaşık %50 azalttığımızı tahmin ediyorum.

Christoph Brandner, Bölüm Başkanı

RHI AG, ağır endüstrinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan ateşe dayanıklı malzemeler alanında dünyanın lider teknoloji uzmanı ve üreticisi konumundadır. Bu liderliğin korunması ancak Ar-Ge alanına sürekli olarak yatırım yapmakla mümkündür. Bu bakımdan Ar-Ge profesyonellerinin çalışmalarını belge haline getirmek büyük önem taşır ve bu işlem RHI'nın şirket için grafik ve tasarım bölümü tarafından gerçekleştirilmektedir. Bölüm Başkanı Christoph Brandner, geniş bir pazarlama iletişimi görev yelpazesini esnek ve hızlı şekilde işleyebilecek güçlü bir bölüm haline getirme vizyonuna sahipti. Canon’un yardımıyla, RHI şu anda müşterilerinin şirketin en son yenilikleri hakkında bilgilendirilmesi için gerekli yüksek kaliteli malzemeleri üretmek açısından güvenebileceği bir kaynağa sahip durumda.

Öyküyü okuyun ve Canon'un Christoph Brandner'in vizyonunu hayata geçirmesinde nasıl önemli bir rol oynadığını öğrenin.

Uygulama incelemesi indir

Hangi ürünleri ve hizmetleri kullanıyorlar?

Tabaka dijital renkli yazıcılar

Ticari matbaalar ve şirket içi departmanlar için tasarlanan tabaka dijital renkli yazıcılar, mükemmel baskı kalitesi, yeni iş akışı çözümleri ve önemli bir yatırım getirisi için genişletilmiş hizalanmış sonlandırma sunar.

Sonraki Adımlar