İş Çözümleri

Baskı Uygulama İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Sonraki Adımlar

Documenteam

ABC- Hero1

Küçük hacimler ofset teknolojisiyle ekonomik bir şekilde basılamaz. Aynı şekilde bazı hacimleri toner tabanlı sistemlerde basmak da çok pahalı olur.

Thorsten Bischof

Evercore

DWF-logo.jpg

Bir varlık yönetimi şirketi olarak, kuruluş içinde ve dışında bir güven ortamı oluşturmak için haliyle marka bütünlüğünün kusursuz olması gerekiyor. Bu bütünlüğün sağlanmasında en büyük rolü Canon oynadı.

Vanessa O’Reilly, Pazarlama Müdürü

I-Pack

ipack-logo

Hacimleri 2015 sonuna kadar %25 ve 2016 sonuna kadar %15 daha artırmayı hedefliyoruz. Canon'un desteği ve teknolojisi sayesinde iş hedeflerimize ulaşma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Atle Andreassen, Kurucu

LO Media

DWF-logo.jpg

Canon'dan ve bağımsız eğitimlerden edindiğimiz bilgileri uygulayarak yüksek kaliteli dijital hizmetler sunma kabiliyetine ve daha stratejik düşünme vizyonuna ve sabrına sahip olduk.

Lars Langbo, Üretim Müdürü

Replay Studio

Replay-logo

Canon yeni uygulamaları denemede bize her zaman çok yardımcı oldu, yeni fikirler sundu ve gerektiğinde uzman düzeyinde tavsiyeler sağladı. Bizi dikkatle dinlediler ve şirketimize avantaj kazandıracak unsurları tam olarak bildiler.

Andy Halasz, Yönetici

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın