İş Çözümleri

Profesyonel Fotoğrafçılık Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Sonraki Adımlar

Clive Booth

Baskıyı elinizde tutmanın bir özelliği vardır. Bir sanat eseri satın alırsanız bu genellikle bir kanvas üzerinde olur. Bu fotoğrafçılıkla aynıdır; satın alacağınız zaman kağıt üzerinde satın almak istersiniz, monitör üzerinde satın almazsınız çünkü baskılar kağıt üzerinde hazırlandığında baskıları elinizde tutabilirsiniz ve bu özel bir şeydir. Yazıcımın olmasının başlıca nedeni budur.

Clive Booth

Gary Knight

Bu yazıcıyı altı yıldır kullanıyorum ve asla başka bir şey almayı düşünmem. Gerçekten ne istersem ve ne isteyeceksem yapıyor ve bunu iyi ve tutarlı bir şekilde yapıyor. Bu cihaz beni çok heyecanlandırıyor - aslında en sevdiğim ekipman.

Gary Knight

Kyas Photography

imagePROGRAF stüdyonun gelişmesini destekliyor. Çok daha iyi ve büyük işler, daha da önemlisi bizi heyecanlandıran projeler alıyoruz. Makinenin bize kazandırdığı ek zaman sayesinde, her bir müşterinin projesinin gerektirdiği kişiselleştirilmiş portfolyolara eşit olarak odaklanıp, mümkün olan en iyi fotoğrafları elde edebilmek amacıyla onları oluşturmakta, düzeltmekte ve geliştirmekte çok özen gösteriyoruz.

Jörg Kyas, Kyas Photography

Martin Parr

Parr-Hero1

Londra'daki stüdyomuzda veya dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen pop-up gösterilerinde, Canon'un desteğiyle Martin'in fotoğraflarına etkileyici yollarla hayat veriyor ve çalışmalarının her zaman dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

Louis Little, baskı üretim müdürü

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın