İş Çözümleri

Kamu Sektörü Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Sonraki Adımlar

British Library

British-image1

Canon'un yüksek kaliteli ağ kameraları bizi o kadar etkiledi ki kadar iş yerindeki kamera sayımızı 400'e çıkarmayı düşünüyoruz.

Bhanu Goud, Güvenlik Sistemleri Müdürü

Doğu Lothian Konseyi

Ne yapmak istediğimize dair bir fikrimiz vardı ancak bunu nasıl başarabileceğimizi bilmiyorduk. Bu noktada Canon’un diğer müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunma konusundaki deneyimi doğru çözüme ulaşmamızı sağladı.

Julie Caughey, Finans Müdürü

Leeds Belediye Meclisi

DWF-logo.jpg

Bizim önceliğimiz Belediye Meclisinin tasarruf etmesine ve bize zaman kazandırmasına olanak verecek akıllı bir çözüm uygulamaktı.

Kirsty McCarthy, BHY Müdürü

London Borough of Newham

Uzaktan tanılama ve bakım, BT alanında yaygın şekilde kullanılan bir yöntemdir, bu yüzden benzer bir yaklaşımın baskı işlemlerimize de önemli avantajlar sağlayacağına inanıyorduk. Ayrıca, baskı kullanımındaki eğilimleri daha iyi anlayabileceğimizi ve bu durumun gelecekteki baskı stratejimizi şekillendirmemize yardımcı olacağını biliyorduk.

Gary Sussex, ICT Hizmetleri Müdürü

PCS

DWF-logo.jpg

Hizmetlerimizi tanıtmamıza yardımcı olması için Canon ile sürekli olarak diyalog halindeyiz.

Asad Butt, Baskı Müdürü

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın