İş Çözümleri

Perakende Satış Örnek Çalışma İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Sonraki Adımlar

EH Booth & Co Ltd

Mümkün olan yerlerde yerel tedarikçilerle çalışma politikamızın bir sonucu olarak bu tedarikçilerin mağazalarımıza gönderdikleri faturaların çeşitleri ve formatları elde yazılanlardan çok sayfalı faturalara, basılı faturalardan elektronik faturalara birbirine benzer şekilde farklılık göstermektedir. Yeni fatura işleme sistemi Booths'a faturaları işleme açısından daha fazla işlevsellik ve şirket içinde dolaşan faturalar hakkında daha fazla bilgi sunmaktadır.

Steve Sumner, Mali Denetçi

GEV

Güvenilir, kullanımı kolay ve gereksinimlerimizle uyumlu hale getirilebilen bir sistem istiyordum. Piyasada birçok iyi tasarlanmış çözüm bulunmasına karşın, bizimki gibi sadece yedi çalışana sahip bir şirket için bazı belge yönetimi çözümleri hiçbir zaman kendini geri ödemiyordu.

Friedrich Staller, Yönetim Direktörü

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Yeni gözetim sistemimizden çok memnunuz. Sistem hizmete girdiğinden bu yana mağazadaki hırsızlık olaylarını önemli oranda azalttık ve şimdi bu sayıyı daha da azaltmayı hedefliyoruz. Sistemin kullanımı çok kolay ve müşterilerimizle iletişim kurma ve satış yapma yöntemimizi geliştirmemizi sağladı.

Branka Jerala, Pazarlama Direktörü

Staples

Müşterinin karar mekanizmasını etkileyen unsurlar hakkında bilgi sahibi olmak için bir danışmanlık yaklaşımına ihtiyaç duyuyorduk. İhtiyaç duyduğumuz çözüm ve stratejiye Canon İşletme Hizmetleri ile birlikte çalışmaya başlayarak sahip olabildik.

Richard Houppermans, Kurumsal Hizmetler Müdürü

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın