İş Çözümleri

Güvenlik Uygulama İncelemeleri

Müşterilerimiz fikirlerini burada özgürce dile getirirler. Aşağıdaki müşteri öykülerini izleyin, okuyun ve Canon çözümlerinin gerçek işletme zorluklarının aşılmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Canon ağ güvenlik kameralarını kurmak mükemmel bir karardı. Aldığımız yüksek kalite ve kameraların günlük işlerimize sağladığı faydalar bunu doğruladı. Olumlu sonuçları anında aldık.

René Groot, Genel Müdür

British Library

British-image1

Canon'un yüksek kaliteli ağ kameraları bizi o kadar etkiledi ki kadar iş yerindeki kamera sayımızı 400'e çıkarmayı düşünüyoruz.

Bhanu Goud, Güvenlik Sistemleri Müdürü

FC Dordrecht

FC-hero1

Özellikle stadın en az ışık alan bölümlerinde olmak üzere her zaman olağanüstü kalitede görüntüler kaydetmek istiyorduk. Bunu elde etmenin tek yolunun analogdan dijitale geçmek olduğunu fark ettik.

Jacques de Zeeuw, Güvenlik Sorumlusu

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Yeni gözetim sistemimizden çok memnunuz. Sistem hizmete girdiğinden bu yana mağazadaki hırsızlık olaylarını önemli oranda azalttık ve şimdi bu sayıyı daha da azaltmayı hedefliyoruz. Sistemin kullanımı çok kolay ve müşterilerimizle iletişim kurma ve satış yapma yöntemimizi geliştirmemizi sağladı.

Branka Jerala, Pazarlama Direktörü

Student Hotel

student-hero1

Canon, hem yüksek kaliteli kameralarıyla hem de kusursuz düzeyde ön satış desteğiyle bizi birçok açıdan destekledi. Bu sayede ekibimizin kullanımını kolaylaştıran ve ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılayan bir çözüm oluşturabildik.

Jan-Pieter Muis, Varlık Yöneticisi

Sektörler

Endüstri sektörlerini inceleyin ve açılır menüden bir sektör türü seçerek Canon'un bu alandaki çözümlerine ilişkin bilgi alın