İş Çözümleri

THINK Kılavuzları

Bu içgörü kılavuzları; Perakende Satış, Tasarım ve Ambalaj pazarlarının mevcut durumunu ve baskı dünyasının bu hızla gelişen pazarlardan nasıl yararlanabileceği gibi konuları ele alır.

Sonraki Adımlar

Think Retail

Think Retail Guide

Baskının günümüzdeki perakende satış pazarındaki rolünü tanımlayan en son perakende satış içgörülerini ve eğilimlerini içeren bir dergi olan Think Retail Kılavuzumuzu okuyun.

Think Packaging

Think Packaging Guide

Baskının günümüz ambalaj pazarındaki rolünü tanımlayan en yeni görüşleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Packaging Kılavuzumuzu okuyun.

Think Creative

Baskının günümüz tasarım pazarındaki rolünü tanımlayan en son içgörüleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Creative Kılavuzumuzu okuyun.

Think Build

Günümüz inşaat sektöründe baskının rolünü tanımlayan inşaat sektörüne dair en yeni içgörüleri ve trendleri bulabileceğiniz bir dergi olan Think Build Kılavuzumuzu okuyun.

Think Décor

Think Décor

Günümüz dekorasyon sektöründe dijital baskının rolünü tanımlayan Avrupa dekorasyon sektörüne dair en yeni içgörü ve trendleri bulabileceğiniz bir dergi olan Think Décor Kılavuzumuzu okuyun.

Think Personal

Think Personal Guide

Kişiselleştirme trendine dair içgörüleri ve baskının bu değerli hizmete kattığı olanakları bulabileceğiniz bir dergi olan Think Personal Kılavuzumuzu okuyun.

Geniş format yazıcılarımıza bakın

Canon'un geniş format yazıcıları serisini keşfedin.

Uygulamalar vitrinine göz at

Océ Arizona düz yatak yazıcıyla baskı alabileceğiniz muhteşem uygulamaları keşfedin

Bu türde daha fazla makale okuyun

Think Digital, okuyucularına sektörle ilgili içgörüler, yeni fikirler ve ilham verici başarı hikayeleri sunarak baskı hizmetleri camiasını destekliyor.