Commercial sector header image

Ticari

Hacim her şeyden önemlidir. Bu nedenle üretimde hem kalite hem de miktar önemlidir.sunabildiğinizden emin olun. Artık Canon sayesinde esneklik ve kişiselleştirme imkanlarına da kavuşacaksınız.

İletişim araçlarının yoğun baskısının hissedildiği günümüzde, sunduğumuz özel hedeflenmiş baskı çözümlerimiz daha etkili ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Baskının gücünü açığa çıkararak (#UNLEASHPRINT) doğru insanlara, ilgilerini çekecek içerikleri en iyi anda ulaştırın.

Promosyon gürültüsünden sıyrılın

Müşterileri dijital baskı iletişim araçlarıyla heyecanlandırmak ve harekete geçirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bunun nedeni, giderek daha esnek bir hale gelen çözümler sayesinde müşteri kitleniz ne kadar geniş olursa olsun kişiselleştirilmiş malzemeler oluşturabiliyor olmanızdır. Bu değişimi mümkün kılan şey, hız ve kalite alanındaki gelişmelerin sunduğu imkanlar yanında, yeni geliştirilen çözümleri uygulamak için gerekli pazar fırsatları ile iş modellerini daha iyi anlıyor olmamızdır.

En son sektör haberlerini alın

marketing-automation_top

Pazarlama otomasyonu : Bilmeniz gerekenler

Pazarlama otomasyonu, BHS'lere sadece müşterilerin pazarlama kampanyalarındaki baskı etkinliğini artırmanın ötesinde de faydalar sunar.

key-considerations-when-investing-in

Web üzerinden baskıya yatırım yaparken dikkate alınması gereken önemli hususlar

Web üzerinden baskı, baskı sektöründe sıcak bir gündem maddesi olsa da W2P sistemlerini uygulayan BHS'lerin sayısı şaşırtıcı derecede azdır. Bu durumun nedenleri, birkaç önemli nokta ele alınarak aşılabilir.

Sizin gibi müşterilerin Canon sayesinde neler başardığını öğrenin

İşletmenize en uygun ürünleri keşfedin

ColorStream-3000_Varioprint.png

Üretim Baskılama

Canon, şirket içi veya ticari baskıya yönelik üretim yazıcıları ve yazılımlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. İster grafik sanatlar, yayıncılık, işlem baskısı alanlarında veya kurumsal reprografi bölümünde çalışıyor olun, baskı ve yazılım çözümlerimizle işlerinizi daha hızlı teslim edebilir ve müşterilerinize istedikleri kaliteyi sunabilirsiniz.

3A_5000_front_1.jpg

imagePRESS C10000VP

Birçok farklı uygulamada, dakikada 100 sayfa hızla, olağanüstü kalite, verimlilik ve çok yönlülüğü bir arada sunan imagePRESS C10000VP, dijital renk baskıyı bir sonraki seviyeye taşıyor.

Oc_VPi300 Default.jpg

VarioPrint i300

Yüksek verimliliğin kanıtlanmış mürekkep püskürtme avantajlarını tabaka dijital çok yönlülüğü ve ortam esnekliği ile birleştiren, son derece yenilikçi, yüksek hacimli, renkli, mürekkep püskürtmeli, tabaka beslemeli baskı makinesi.