Creative sector header image

Reklamcılık/
Yaratıcı

Dijital çözümler, yaratıcı sektörlerin tamamen değişmesini sağladı. Kitlesel pazarlama sona ererken çok kanallı, özelleştirilmiş iletişim araçları gündeme geldi. Uyum sağlamanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Fikirlerinizi ve baskı kapasitenizi sınırlandırmayın

Yaratıcılık sürecinin büyük bir fikirle sona ermesi gerekmez. Neyi ve nasıl basacağınız kararı sürecin bir sonraki aşamasına geçmeyi sağlayabilir. Geleceği biçimlendirecek olan; talep üzerine baskı, kişiselleştirme ve çok kanallı kampanyalar sunma yeteneğidir. Müşterilerinizle temas kurduğunuz nokta ne olursa olsun, kampanyalarınızın daha ölçülebilir ve etkili olmasını sağlayacak uzmanlığı ve teknolojiyi sağlayabiliriz.

En son sektör haberlerini alın

Think Creative Guide

Think Creative Kılavuzu

Baskının günümüzde tasarım sektöründeki rolünü tanımlayan en yeni görüşleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Creative Kılavuzumuzu okuyun.

Think Retail Guide

Think Retail Kılavuzu

Baskının günümüzde perakende satış pazarındaki rolünü tanımlayan en yeni görüşleri ve eğilimleri içeren bir dergi olan Think Retail Kılavuzumuzu okuyun.

can-print-enhance-customer-experience

Baskı, müşteri deneyimini geliştirebilir mi?

Şirketlerin müşteri deneyimine daha fazla önem vermeye başlaması, BHS'lere baskının müşteri deneyimini geliştirme ve müşteriler hakkında içgörü oluşturmada nasıl bir rol oynayabileceğini göstermeleri için fırsat sunuyor.

Sizin gibi müşterilerin Canon sayesinde neler başardığını öğrenin

İşletmenize en uygun ürünleri keşfedin

Signage & poster printers

Tabela ve poster yazıcıları

Etkili poster kampanyaları, dikkat çeken tebelalar veya baş döndüren fuar grafikleri için 24 inç - 64 inç poster yazıcı ürün serimiz ile en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Her geniş format yazıcı gereksinim duyacağınız her şeyi sunacak şekilde tasarlanmıştır.

UV flatbed printers

UV düz yataklı yazıcılar

UV düz yataklı yazıcılar, sert veya esnek ortam üzerine yüksek kaliteli baskılar için idealdir. Sergileme grafiği üretim gereksinimlerinizi karşılamak için çeşitli üretim baskı hızlarında sunulan, isteğe bağlı olarak beyaz mürekkep ve/veya vernikle donatılan standart veya ekstra geniş tabla boyutu seçenekleri arasından geniş format UV düz yataklı yazıcınızı seçin.

Flatbed cutters

Düz yataklı kesiciler

ProCut serisi, sergileme grafiği uygulamaları için olağanüstü kesme kalitesi, çeşitlilik ve verimlilik sağlayan on beş yüksek oranda hassasiyete sahip, otomatik kesme sistemini içerir.

Display graphics workflow software

Sergileme grafikleri iş akışı yönetim yazılımı

Baskı öncesinden sonlandırmaya kadar olan iş akışını kolaylaştırır. Tutarlı çıktı ve renk yönetimi sağlar.