İş Çözümleri

Canon Partner Programı

Canon CEE - Merkezi Doğu Avrupa’nın (Canon CEE GmbH) Canon Ortaklık Programı'na hoş geldiniz. Ortaklık Programı, Ofis ürünleri (çok fonksiyonel cihazlar), Geniş Format Yazıcılar (LFP) ya da Doküman Yönetim Sistemleri (DIMS) için belirli iş alanlarındaki en iyi performansı gösteren Satış Ortaklarını yetkilendirmek için kurulmuştur.

Canon olarak biz başarılı işlerin Satış Ortaklarıyla kurulan uzun dönemli ilişiklere bağlı olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle Canon, hem kendi hem de güvenilir ortağı için iyi dengelenmiş bir ortaklık sağlamak amacıyla altı noktalı bir model geliştirdi:

Güvenli İş.

  • Güvenli Pazar.
  • Canon Markası.
  • Güvenli Yatırım.
  • Etkili İletişim.
  • Canon Desteği.

Canon, ortaklarının büyümelerinde onlara ekstra destek sağlayıp yatırım yaparak uzun dönemli bir ortaklık yapısı oluşturmayı taahhüt ediyor. Canon Ortaklık Programı, son kullanıcıların Canon ortaklarından, Canon ürünleri ve hizmetleri satın aldıklarında güven duymalarını amaçlamaktadır.

Canon Ortaklık Programı ağına katılmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayıp ülkenizi seçin. Karşınıza çıkacak web sitesinin sağ tarafı satıcılar için Canon Ortaklık Programı hakkında ayrıntılar sunmaktadır, sol taraf ise son kullanıcı bilgileri hakkında size kılavuzluk eder.

spacer
					image