Neden Canon'la ortaklık?

Canon Partner Kanalı, ortaklarımızla işbirliği içinde çalışarak karşılıklı başarı kazanmak amacıyla Canon'un markasının gücünü, ürünlerini, çözümlerini ve hizmetlerini geliştirmek için becerileri ve inovasyonu bir araya getirir.

Canon'da ortaklarımızın nelere gereksinimi olduğunu biliyoruz:

 • Diğer ürün ve hizmetlerle rekabet gücüne sahip, kâra giden açık bir yol
 • Pazarda rekabet sağlayan ürün inovasyonu
 • Canon ürünleri için güvenilir teslimat ve destek
 • Pazar güvenilirliğine sahip bir iş ortağı

İş yapma kolaylığı

Canon, Ortaklarımızın bizimle iş yapmasını kolaylaştırmak için çaba göstermektedir. Planlamadan satış sonrası desteğe kadar yolculuğunuzun her aşamasında size destek olma amacına bağlıyız. İş hayatına yaklaşımımız, "ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmak" anlamına gelen Kyosei felsefemizden etkilenmiştir.. Sürekli olarak bu felsefeyi sergileyen çalışanlarımızla büyük gurur duyuyoruz. Ortaklarla etkileşim için yüz yüze ve işbirliğine dayanan bir yaklaşım sunuyoruz – sorunlarınızı anlıyor ve uzun vadeli karşılıklı finansal faydalar ve başarı sağlıyoruz.

İşinizi planlayın

Yetenekleriniz ve uzmanlığınız için kusursuz uyum sağlamak üzere tasarlanmış iki farklı Canon Partner Programı bulunmaktadır. Yıllık bir planın yanı sıra, size en iyi uyan programı belirlemek için sizinle birlikte çalışacağız. İş planınız hedeflerinizi destekleyecek ve Canon'la birlikte büyümenize olanak verecektir. Katma değer, yetkinlikler ve iş avantajları elde etmenize yardımcı olmak için gelişim alanları tanımlayacağız. İş planınız, bir ortak olarak sizin derinlemesine bir analizinizi içerecektir; bu da, açık hedefler ve bir gelecek vizyonu yoluyla belirlenen kararlaştırılmış bir stratejik yön sağlayacaktır. Bu vizyonu sağlamak amacıyla, sizinle bir faaliyet planı üzerinde çalışacağız ve her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için bu planı altı ayda bir gözden geçirip uygun bir şekilde yeniden uyarlayacağız. Özel müşteri temsilciliğimiz ve uzman danışmanlığımız size mükemmel iş olanakları ve değerli pazar içgörüleri de sağlayacaktır.

İşinizi güçlendirin

Canon’un Partner Programları, kapsamlı bir Partner sertifikasyon kümesinden oluşmaktadır. İlk adım, müşterilerinize kaliteli hizmet sunmak için gerekli olan yüksek standartta bilgi ve becerilere sahip olduğunuzu göstermektir. Sertifikasyonlar, özel uzmanlık alanınızı ve yeni müşterilere sunabileceğiniz portföyün genişliğini belirler. Sertifikasyonlar, becerilerinizi göstermenizi, kar elde etmenizi ve son kullanıcıların daha memnun kalmasını sağlar. Ekibinizin, Canon teknolojisi ve hizmetleri konusundaki satış öncesi, satış ve satış sonrası yetkinliklerini geliştirmeye odaklanıyoruz. Size, ekibinizi büyüme için gerekli olan derin bilgi ve deneyimle geliştirmek için tasarlanmış yüz yüze ve çevrimiçi eğitim sunan Canon Learning Portal'a erişim imkanı tanıyoruz.

Kârınızı en üst düzeye çıkarın

Partner Programlarımız, Canon ile çalışma konusunda farklı motivasyonlara sahip olan ve bu nedenle farklı düzeylerde desteğe ihtiyaç duyan farklı Ortak türleri olduğunu kabul etmektedir. Alacağınız destek düzeyi şunlara bağlıdır:
 • Sadakat ve bağlılık
 • Sertifikasyonlar
 • Yetenekler
İş amaçları, Partner Programımızın önemli bir öğesidir. Yatırımınıza geri dönüş aldığınızdan emin olmak için Canon size maddi bir yarar paketi sağlayacaktır. Amaçların, büyümenize ve yeni işler almanıza yardımcı olacak şekilde iş planınıza uygun olmaları sağlanacaktır. Büyümeyi, yedek parçaları, drum ve sarf malzemelerini, eş-pazarlamayı, ihaleleri, ürün ve showroom promosyonlarını ve özel teklifleri aktif olarak destekliyoruz.

Talep oluşturun

Canon Partner kimliği, showroom materyalleri ve etkinlikler, pazardaki görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmanıza ve hedef müşterilerinizin sizi tanımasına yardımcı olacaktır, Ziyaret etmeniz için EXPO gibi uluslararası fuarlarda etkinlikler düzenliyoruz; hatta mevcut ve muhtemel müşterilerinize de davetiye verebilirsiniz. Bölgenizdeki potansiyel müşterileri size yönlendirmek ve nasıl sorunsuz ve yüksek kaliteli müşteri verilerine ulaşabileceklerine dair önerilerle size yardımcı olmak için çevrimiçi bir iş ortağı bulucu aracı yönetiyoruz. Mevcut ve muhtemel müşterilerinizle iletişime geçmek ve talep oluşturmak için ikna edici mesajlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Sertifikasyon düzeyinize ve yetkinliğinize bağlı olarak her türlü iş alanını kapsayan faaliyetler (örneğin eğitim, üretim, hukuk) hakkında ek içgörüler ve farklı karar vericileri (örneğin Finans, BT ve Pazarlama Yöneticileri) hedeflemeye yönelik kampanya materyalleri ile sizi destekliyoruz.

Satış yapın

Hepimiz satışları arttırmak istiyoruz, bu nedenle size işleri almanıza yardımcı olacak eksiksiz bir araç takımı sunuyoruz. Sunduğumuz satış araçları şunları içerir:
 • Rakip karşılaştırma aracı ve karşı argümanlar
 • İçgörü raporları
 • Etkinlik desteği
 • Yapılandırıcılar
 • Tüm iş alanlarını kapsayan araçlar
 • Kampanya varlıkları
 • Düşünce liderliği içeriği
Bu satış araçlarına, 7/24 ulaşabileceğiniz kendi çevrim-içi Müşteri Temsilciniz olarak çalışan ve ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri içeren Partner Portalımız yoluyla erişebilirsiniz. Ayrıca özellikle Ortak satışlarını arttırmak için yıl boyunca düzenli promosyonlar ve teşvikler de uyguluyoruz.

Müşterilerinizin beklentilerini karşılayın ve fazlasını sağlayın

Satış yapıldıktan sonra, özel desteğimiz olağanüstü bir müşteri deneyimi sunmanıza ve gelecekte giderek artan bir talep oluşturmanıza yardımcı olmaya devam eder. Sunduğumuz destekler:
 • Uzaktan servis araçları
 • Yardım masaları
 • Servis mühendisi geliştirme programları
 • Eğitim
 • Yerinde teknik destek
 • Geleceği koruma