İş Çözümleri

Belge Yönetim Servisi

Personeliniz zamanını hala belgeleri aramak için mi harcıyor?

Ofis çalışanları haftada sekiz saati belgeleri* aramak için harcıyor, bu da şirketin zaman ve parasının boşa gitmesi demektir. Bu şekilde olması gerekmiyor. Canon Belge Yönetim Çözümü ile belgelerinizi daha etkin yönetebilir, manuel işlemi azaltabilir ve her yerden anında belge erişimi sağlayabilirsiniz. Yani, Belge Yönetimi ile daha akıllıca çalışmak, şirket parasından tasarruf etmek ve ofis stresini azaltmak istiyorsanız, şimdi yapabilirsiniz.

Canon Belge Yönetimi işinizin tüm alanlarını belge kaynaklı bilgileri daha etkin kullanmanız için basitçe yetkilendirir. Tek bir kağıdı oynatmadan veya masanızdan dahi ayrılmadan belgelerin hızlı ve doğru olarak aranmasını ve bulunmasını sağlar.

Faksa veya zaman-tüketimli posta servislerine gerek duyulmadan yapılan belgelerin değişimi ve dağıtımı, ister merkez ofiste, ister şubede, ister evde çalışın, müşterilerinizin isteklerinin hiç olmadığı kadar çabuk ve kolay karşılanmasını sağlar.

Yüksek vasıflı İş Çözüm Danışmanlarımız ihtiyaçlarınızı anlamak üzere sizlerle çalışır. Dikkate değer deneyimleri sayesinde Belge Yönetiminin işinizi realize etmesi amacıyla  potansiyel ilerlemeleri belirlemenize yardımcı olurlar. Sistemlerimizin birimsel olmasından dolayı geniş ölçekli bir yeniden yapılanmaya gerek kalmadan kolaylıkla integre edilirler, masraf ve aksaklıklar minimize edilir, çünkü yeni sistemler genellikle baskı yaratır. Farklı sektörlerdeki uzmanlık alanları ve Hukuk, Medikal, Eğitim, Sigorta'daki uygulama alanlarıyla birlikte Canon Belge Yönetimi iş potansiyelinizi realize etmek ve yatırımlarınızın çabuk ve ölçülebilir geri dönüşünü sağlamak için tasarlandı.

Canon'u seçerek benzersiz "bütün-ürün" teklifimizden yararlanırsınız, deneyimli danışmanlarımız sizinle basitçe iletişime geçerek  iş gereksinimlerinize özel doğru parçaları önerebilirler. Dahası sürekli desteğimizle sisteminiz değişen ihtiyaçlara paralel olarak gelişmeye devam edecektir.

*Blue Lion Research

 

spacer
					image
İlişkili Yazılım
Therefore™
Sizin Çözümleriniz
Belge Muhasebesi
Belge Yönetimi
Belge Dağıtımı
Güvenlik
Baskı & Cihaz Yönetimi
Renk Yönetimi
Üretim İş Akışı
Değişken Veri Baskısı
Profesyonel Baskı Çözümleri [PDF, 736 KB]