İş Çözümleri

Kargaşadan sıyrılın

Profesyonel görünümlü satış teklifleri, raporlar ve daha fazlasını oluşturun

Masaüstünde basitlik

Masaüstü bilgisayarınızdan hızlı baskı yayın, PDF oluşturma ve faks gönderme

Belgeleri birkaç dakika içinde kişiselleştirin

Belgeleri tek bir belge altında birleştirin, düzenleyin, yeniden yapılandırın ve kişiselleştirin

Hata yok, israf yok!

İlk seferde doğru sonucu elde etmek için güçlü sonlandırma önizlemesi

iW Desktop

Canon’un benzersiz ve kullanımı kolay şirket içi baskı yayın yazılımı

Canon iW Desktop

Canon’un benzersiz ve kullanımı kolay şirket içi baskı yayın yazılımı.

Canon iW Desktop

Canon’un benzersiz ve kullanımı kolay şirket içi baskı yayın yazılımı
iW Desktop kalabalıktan sıyrılmanızı kolaylaştıran benzersiz bir belge yayın çözümüdür. Şirket içinde hızlıca, kolaylıkla ve etkin şekilde profesyonel görünümlü, kişiselleştirilmiş belgeler oluşturabilmenizi sağlar. Satış tekliflerinden raporlara, bilgi paketlerinden dinleyici notlarına kadar birçok ihtiyaç için mükemmeldir.

Zaman harcamanız gerekmez
Özellikle de bilgiler farklı kaynaklardan hem dijital hem de basılı kopya formatında geliyorsa, satış raporları ve teklif gibi belgelerin hazırlanması zaman alır. Yazıcı ayarları tanımlanmadan önce içeriğin kaynağına göre ayrılması, yapılandırılması ve kişiselleştirilmesi gerekir ve bu da zaman alan bir işlemdir. Ancak iW Desktop ile, tüm bu işlemler birkaç basit adımla zahmetsizce halledilebilir.

Şirket dışından hizmet alınması gerekmez
İşyerinizde herkes profesyonel görünümlü sonlandırılmış belgeleri kolaylıkla oluşturabilir. Canon’un iW Desktop bu işlemi masanızdan birkaç saniye içinde yapmanızı sağlayarak, şirket dışından hizmet alınması maliyetlerini, işi tamamlamak için gerekli zamanı ve karışıklığı azaltır. Üstelik, yalnızca gerekli olanı yazdıracağınız için israf da olmayacaktır; oysa ki bir baskı siparişi verdiğinizde ihtiyaç duyulan miktarı doğru tahmin edemeyebilirsiniz.

Product video

Belgelerinizin daima kargaşadan sıyrılmasını sağlayın.

Video

Hızlı Baskı Yayın

Sürükle ve Bırak yoluyla masaüstünüzden baskı yayını
iW Desktop’ın benzersiz iR-ADVANCE hızlı baskı aracı masaüstü bilgisayarınıza kolayca eklenerek, kişisel sonlandırma şablonlarınıza sürükle ve bırak yöntemiyle yüksek kaliteli sonlandırılmış belgeleri kolaylıkla oluşturabilmenizi sağlar.

Sürükle ve Bırak yoluyla PDF oluşturma, faks gönderme ve baskı önizleme
iW Desktop'ı hiç açmadan PDF dosyaları oluşturabilir ve faks gönderebilirsiniz. Daha karmaşık belgeler veya sonlandırma işlemleri için, her defasında doğru sonucu elde etmek için baskı öncesinde önizleme yapabilirsiniz. Zaman kazandıran ve iR-ADVANCE yatırım getirisini maksimuma çıkartan benzersiz be basit bir çözümdür.

Microsoft Office Entegrasyonu
Microsoft Office ile belge oluşturma konusunda deneyiminiz var - artık sıra onları göz alıcı hale getirmeye geldi. iW Desktop’ın Office Araç Çubuğu ile, yazıcı sürücüsü ayarlarına gitmenize gerek kalmadan kendi sonlandırma şablonlarınızı doğrudan Microsoft Word, PowerPoint veya Excel içinden uygulayabilirsiniz.*
* Kasım 2012'de iW Desktop v3.0.1 ile veya Yazılım İndirme Merkezi'nden Canon support site yazılım eki olarak edinilebilir

Gün içinde karşılaştığınız belge yayını güçlüklerini aşın

Güçlü Baskı Yayın

Belgeleri toplayıp birkaç saniye içinde tek bir belgede bir araya getirin
Birden çok kaynaktan topladığınız içeriği bir araya getirmek saatler alabilir. Bilgileri kopyalayıp yapıştırmanız, yeniden sıralamanız ve içeriği yapılandırmanız gerekir. iW Desktop ile bu işlemler bundan daha kolay olamaz. Siz dosyaları sürükleyip bırakın, geri kalanıyla iW Desktop ilgilenip tüm belgeleri tek bir düzenlenebilir belge olarak birleştirecektir. imageRUNNER ADVANCE'de bulunan Bilgisayarıma Tara veya Klasöre Tara seçeneğini kullanarak basılı belgelerden bile yararlanabilirsiniz.

Belgelerinizi düzenleyin, hazırlayın ve kişiselleştirin
Esnek düzenleme araçları sayesinde sayfaları veya içeriği taşıyabilir; üstbilgi, altbilgi ve içindekiler tablosu ekleyebilirsiniz. iW Desktop’ın değişken veri baskısı* özelliğiyle belgelerinizin kişiselleştirilmiş sürümlerini de hızlıca oluşturabilirsiniz. Değişken metin alanlarını sürükleyip belgelerinize bırakmanız yeterlidir.
* Kasım 2012'de iW Desktop v3.0.1 ile veya Yazılım İndirme Merkezi'nden Canon support site yazılım eki olarak edinilebilir

Daima profesyonel sonuçlar – Sonlandırmaya önizleme yapıp baskıya veya PDF yayınına gönderin
Belgelerinizi manuel zımbalama, delik açma ve katlama işleri çok fazla zaman alabilir! iW Desktop’ın güçlü “WYSIWYG” önizlemesi sayesinde kitapçık baskısı, zımbalama, delik açma ve katlama gibi bir dizi otomatik sonlandırma seçeneğiyle baskı öncesinde önizleme yapabilir ve böylece daha az hata, daha az israf ve istenen sonuçları ilk seferde elde edebilirsiniz. Baskı ayarlarını daha sonra tekrar kullanmak için kaydedebilirsiniz. Şifreli veya sıkıştırılmış PDF sürümleri de oluşturulabilir ve paylaşılabilir.

Güçlü belge oluşturma ve yayınlama özellikleriyle zamandan ve emekten tasarruf edin

Basit PDF Açıklamaları

Basit PDF belgesi kullanımı ve oluşturulması
Her işyerinde PDF belgeleri kullanılır, ancak işyerindeki her çalışan bu belgeleri kullanamaz, oluşturamaz veya değiştiremez. PDF belgesinden bir sayfayı ayıklamanız veya belgeye bir açıklama eklemeniz gerektiği oldu mu? iW Desktop dijital iş akışlarınızı iyileştirerek kullanıcıların PDF belgelerini daha kolay kullanabilmelerini sağlıyor. PDF dosyalarını oluşturma, sıkıştırma veya şifreleme becerisinin yanı sıra belirli bir sayfanın içeriğini silebilir veya sayfaları ayıklayarak yeni bir dosya oluşturabilirsiniz.

Dijital prova veya yetkilendirme için basit PDF dijital iş akışları
Birçok dijital prova iş akışı zaten PDF tabanlıdır, ancak pahalı PDF düzenleme yazılımları gerektirir. iW Desktop ile, dijital prova işlemlerinin bir parçası olarak PDF belgelerine açıklama ekleyebilir veya belgeleri işaretleyebilir, metni vurgulayabilir, üzerini veya altını çizebilirsiniz. Ayrıca, ortak klasörler veya e-posta yoluyla incelenmek üzere yollamadan önce onaylama (veya reddetme) damgaları ve hatta dijital imzalar ekleyebilirsiniz.

Basit ve hızlı dijital iş akışları

Videolar ve İndirmeler