İş Çözümleri

iW Belge Yöneticisi

Canon iW Belge Yöneticisi (iWDM) sayesinde, belgelerinizi herkesin kullanımına hazır hale getirmek için dijital klasöre aktarabilirsiniz, çalışma ortamınızı hareketlendirebilir, bir taraftan üretkenliği arttırırken diğer taraftan alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yani bu ürün belgeleri yönetmek ve dağıtmak bakımından geleneksel yöntemlere kıyasla çok daha ekonomiktir.

21. yüzyıl evrak klasörleri

iWDM ilgili tüm bilgiler için elektronik evrak klasörleri oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlamak için Canon çok fonksiyonlu cihazınızı kullanmanızı mümkün kılar Sürükleyip bırakma işlevselliği sayesinde, iWDM’nin kullanımı kelime işlemciniz kadar kolaydır.

Saklayın ve bulun
Taranan belgeyi iWDM saklayabilir. Güçlü metin arama araçları sayesinde yalnızca birkaç kez fareyi tıklatarak aradığınız belgeyi hemen bulur, faks veya e-posta olarak göndermek üzere hazırlayabilir veya yalnızca ilgili simgeye sürükleyerek yazdırabilirsiniz.

Tamamen esnektir Tüm belgeler için yalnızca bir e-ciltleyici oluşturun. Daha sonra bu belgeleri değiştirebilir, hareket ettirebilir, döndürebilir, başlık ekleyebilir ve son olarak paylaşabilir ve hatta PDF formatına dönüştürebilirsiniz.

Daha etkili bir şekilde düzenleyin
iWDM bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmanızı sağlar. Anlık ve güncel bilgiler üzerinde kimseden yardım almadan çalışmak veya ekip çalışması için daha etkili bir ortam oluşturmak için oldukça idealdir.

spacer
					image
Useful Downloads
iWDM Brochure
Sizin Çözümleriniz
Belge Muhasebesi
Belge Yönetimi
Belge Dağıtımı
Güvenlik
Baskı & Cihaz Yönetimi
Renk Yönetimi
Üretim İş Akışı
Değişken Veri Baskısı
Profesyonel Baskı Çözümleri [PDF, 736 KB]