İş Çözümleri

Therefore™ Özellikleri

İş Akışı

Bir belge ofis içerisinde dolaşmaya başladığında bu belgenin kimlere gideceğine, sürecin ne kadar olacağına ve hangi görevlerin yerine getirildiğine kim karar verir?  Genellikle orijinal belgenin nerede olduğunu ve süreç içerisinde bir yerde takılıp kaldığında işi nasıl etkileyeceğini bilmek güçtür. Therefore™ Entegre İş Akışı bütün bu bilinmeyenleri kontrol edebilmenizi ve iş sürecini en iyi seviyeye getirmenizi sağlar.

Bu size sadece zaman ve para kazandırmaz, ayrıca sürecin güvenliğini ve şeffaflığını da arttırır. Therefore™ Business Edition, iş akışı işlevselliği ve sürükle-bırak özelliğine sahip görsel iş akışı tasarımcısını içerir ve bu özelliğiyle ayarlama ve değişiklik yapmayı kolaylaştırır.

 


 

Muhafaza

Belge yönetim biçimlerindeki değişimlerin en önemli nedeni hukuki uyumluluk ve organizasyonların güçlü belge muhafaza ilkeleri edinme ihtiyacıdır. Belgelerin yanlış şekilde yok edilmesi suç teşkil edebilir ve dava açılabilir. Öte yandan veri koruma kanunları bazı kişisel bilgilerin kullanıldıktan sonra yok edilmesi gerektiğini şart koşar. Therefore™ belgelerinizin belirli muhafaza süresinin sonunda tamamen silinmesine izin verir ve belgenin eski sürümlerinin sunucudan tamamen silinmesini sağlar.

 

Güvenlik

Erişim Kontrolü

Therefore™ sistemine ve belgelere erişim üç farklı güvenlik düzeyinin kullanımı ile kontrol edilir. 

1. Çözüme ana erişim, Microsoft® Windows Active Directory sistemi ile mümkündür. Bu sistem kullanıcıların ikinci bir kullanıcı adı ve parolaya ihtiyaç duymadan belgelerine ve depolama alanlarına erişimini kontrol eder. Bu ayrıca BT görevlerinin daha kolay yönetilmesini sağlar çünkü haklar sadece bireylere veya kullanıcı gruplarına tanınır. 

2. Therefore™ güvenlik özellikleri yöneticinin belirli gruplardan veya kullanıcılardan çeşitli seçenekleri kaldırmasını sağlar. Bu genellikle kullanıcıların belgelere not düşmelerini veya belgeleri yazdırmalarını engellemek için kullanılır. 

3. Rights sunucusu ise program içi bir seçenek olup harici bir tablonun kullanılmasına izin verir. Bu genellikle grup içerisinde farklı erişim seviyelerine izin vermek için kullanılır. Bu sistem ilk olarak etkin dizin tablosunun kullanılmasını sağlar ve bir yöneticinin normalde erişimi olmayan bir belgeye veya dosyaya erişim izni vermesini sağlar.

Dijital İmzalar

Bir belgenin içeriği ve menşei sadece sahteciliğe karşı güvenli bir depolama ile garanti altına alınabilir. Therefore™ sunucuları içindeki her belgenin üzerinde bir dijital imza vardır ve böylece tüm bilgilerin orijinalliği güvence altına alınmış olur. Herhangi bir belgenin alımı sırasında Therefore™ sunucusu kullanıcının geçerli bir bilgiyi kullanmasını sağlamak için belge üzerindeki imzayı doğrular.


 

E-posta arşivleme

Therefore™ ile bir iş veya bir proje ile ilgili tüm basılı kopyalar, elektronik belgeler ve e-postalar düzenli bir biçimde saklanabilir ve arşivlenebilir. Bu ise herhangi bir konu üzerindeki tüm e-posta yazışmaları erişime açık olması ve ilgili yazışmalar ve belgeler ile birlikte görüntülenebilmesi anlamına gelir. Bu kullanışlı bir özelliktir çünkü kayıtlı bir belge size hikayenin sadece yarısını anlatır. Diğer yarısı ise ilgili yazışmalar içinde saklıdır.

Son kullanıcılar Outlook® Kullanıcı Arabiriminde bir farklılık görmezler ancak asla kapasiteleri dolmaz.


spacer
					image
Faydalı Linkler
Therefore™ Broşürü
Therefore™ Videosu
İlgili Bilgiler
Belge Yönetimi Ne Demektir?
Neden Therefore™ sistemini seçmelisiniz?
Therefore™ Ölçeklenebilirlik Özelliği
Therefore™ Bileşenleri
Therefore™ Entegrasyonu
Therefore™ Ana Sayfa