İş Çözümleri

THEREFORE

Therefore™

Ofis çalışanları aradıkları bilgiyi bulmak için ortalama 50 dakikadan fazla zaman harcamaktadır. Bu sadece sinir bozucu değil, aynı zamanda üretkenliği de azaltan bir durumdur. Canon'un Therefore™ çözümü herkese aradıkları bilgiye anında ve güvenle erişim imkanı sunmaktadır. Süreç verimliliğini arttırmak için belgeler işletme içerisinde otomatik olarak yönlendirilebilir ve takip edilebilir.

· Güvenli ve verimli depolama ve alma
· Önemli bilgilere anında erişim
· Yüksek verimlilik ve yönetmeliklere uygunluk

Therefore™ ile kolay dosyalama

Therefore™ işletmenizle ilgili önemli bilgileri düzenlemenizi sağlar. Therefore™ ile belgelerinizi arayabilir, alabilir, görüntüleyebilir, sıralayabilir, gruplayabilir ve dağıtabilirsiniz, herhangi bir içeriğe anında erişebilir, bu içeriği yakalayabilir ve düzenleyebilirsiniz, ayrıca kritik işletme süreçlerini düzene koymak için otomatik iş akışları tasarlayabilirsiniz. Therefore™ kullanmak çok kolaydır, böylece personelin alması gereken eğitim en az düzeye iner ve çalışma şekli daha verimli olur.

Tüm bilgi türlerini elektronik olarak dosyalama
Therefore™ ile biçim ve kaynak artık sorun olmaktan çıktı. Her şey kolaylıkla yönetilebilir hale geldi.

Yönetmeliklere Uygunluk
İşletmenizin belge uyum yönetmeliklerine uygun bir şekilde çalışabilmesi için Therefore™ sunucusu otomatik olarak her belgeye dijital bir imza atar.

İşletmenize tam uyum sağlar
Therefore™ tamamen ölçeklendirilebilir. Hiç bir özelleştirme ve programlama gerekmeden, tam bir eğitim de dahil olmak üzere bir hafta içerisinde kolayca uygulanabilir. Merkezi olarak işletme kurallarını yapılandırmak ve tanımlamak için sistem yöneticileri atanabilir.

spacer
					image
Faydalı Linkler
Therefore™ Broşürü
Therefore™ Videosu
İlgili Bilgiler
Belge Yönetimi Ne Demektir?
Neden Therefore™ sistemini seçmelisiniz?
Therefore™ Ölçeklenebilirlik Özelliği
Therefore™ Bileşenleri
Therefore™ Özellikleri
Therefore™ Entegrasyonu