İş Çözümleri

Therefore™ Entegrasyonu

MFP'ler ile entegrasyon

Therefore™ Canon MFP'ler ile sorunsuz entegrasyon sağlar.

Therefore™ MFP Uygulaması bir MEAP uygulamasıdır, bu uygulama Canon iR aygıtlarının doğrudan Therefore™ sistemine entegre olmasını sağlar. Kullanıcılar belgeleri aygıtta taradıktan sonra gerekli dizin bilgileri ile birlikte doğrudan Therefore™ sistemine kaydeder. Sınıflandırma, indeksleme ve depolama doğrudan MFP'nin ekranında görüntülenebilir, bilgisayarınızın açık olmasına bile gerek yoktur!

MFP üzerinde Oturum Açma Ekranı

Therefore

MFP üzerinde Tarama Önizleme

Therefore

MFP üzerinde kategori seç

Therefore

 

eCopy™ ve ShareScan® ile entegrasyon

eCopy™ kullanıcıları için, ShareScan® ve eCopy™ Therefore™ birleştiricisi MFP'den Therefore™ sistemine doğrudan depolanmasını sağlar. Buna ek olarak eCopy™ belgeleri birden çok yere göndermenizi sağlar. eCopy™ Desktop™ ile entegrasyon belgelerin altına not düşülebilmesini ve Therefore™'a Kaydet düğmesi kullanılarak Therefore™ sistemine kaydedilmesini sağlar.

MFP üzerinde Ana Ekran

Therefore

MFP üzerinde Tarama Önizleme

Therefore

MFP üzerinde Kategori Seç

Therefore

 

Üçüncü Taraf Yazılım ile Entegrasyon

Therefore™ SAP® R/3®, Microsoft® Dynamics NAV®, Microsoft SharePoint ve COLD ana sistemleri ile entegre edilebilir.

Microsoft Dynamics NAV ile sorunsuz entegrasyon

Therefore™ Microsoft Dynamics NAV Konektörü kullanıcıların Therefore ve Microsoft® Dynamics NAV® ile sorunsuzca etkileşim içerisine girmesini sağlar. Therefore™ ile Microsoft® Dynamics NAV®'in birlikte kullanımı, tüm verilere ve oluşturulan belgelere kolay erişim sağlayarak kullanıcıların bir organizasyon içerisindeki tüm belge akışını gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmesini sağlar.

Sonuç olarak hem zamandan hem paradan tasarruf ettiren bütün ve özelleştirilebilen işletme yönetim çözümü ortaya çıkar. Kullanıcılar Microsoft® Dynamics NAV®'i kullanırken:

• Belge tarayabilir

• Belge içe aktarım yapabilir

• Belgeleri otomatik olarak Microsoft® Dynamics NAV® alanları kullanarak Therefore™ içinde dizinleyebilir

• Belge alabilir

• Belge basabilir

• Belge dağıtabilir

• Belge görüntüleyebilir


 

 

Microsoft® SharePoint® 2007 ile sorunsuz entegrasyon

SharePoint müşterileri iş ile ilgili kağıt üzerinde bulunan önemli bilgilerin yakalanması ve yönetilmesindeki iyileştirmeden yararlanarak Therefore™ ile sorunsuz entegrasyon deneyimi yaşayabilirler. Therefore™, SharePoint'in altında çalışarak belgelerin dizinlenmesi ve depolanmasını sağlar. Bu sayede müşteriler SharePoint arabirimini ve işlevselliğini kullanmaya devam ederken Therefore™ tarafından sağlanan verimli belge yakalama, depolama ve entegrasyon gibi ek özelliklerden faydalanır. Böylece SharePoint veritabanının boyutunu da azaltır ve veri hacmi ne olursa olsun son hız çalışmasını sağlar.

Therefore™ COLD

Therefore™ COLD basım listelerini ve biriktirme dosyalarını (ASCII metni, ikili dosyalar, XML ve PDF) ana sistem veya rapor oluşturucular üzerinde hızla ve otomatik olarak işler.

Therefore™ API

Therefore™ API üçüncü taraf yazılımların Therefore™ SDK kullanılarak entegre edilmesini sağlar.

SAP® Entegrasyonu

Therefore™ tüm bilgiler için merkezi yönetim özelliği sağlar ve belgeler ile SAP® süreçlerini aynı zamanda bağlar.

Gelen kağıt ve elektronik belgeler SAP® kullanıcı arabirimi üzerinden doğrudan Therefore™ üzerine depolanır. Tüm Therefore™ uygulamaları tüm SAP® barkod işlevlerini destekler ve SAP® depolama planlarına tamamen gömülü olarak kullanılabilir. Therefore™ SAP® süreçlerinden belgelerin dizinlerini doğrudan yakalayabilir.

Müşteri ile ilgili çıktılar veya biriktirme dosyaları gibi belgeler için Therefore™ otomatik depolama görevleri sunar. Tüm SAP® yeniden planlama verileri Therefore™ içerisine kaydedilebilir. SAP® veri depolarının maliyeti düşürmek için boşaltılabilmesi için, bu veri SAP® üzerine istenildiği zaman tekrar yüklenebilir.

Tam entegrasyon, Therefore™ ile yönetilen tüm belgelerin doğrudan SAP® uygulamalarından alınabilmesi ve görüntülenebilmesi demektir. Bu belgeler Therefore™ uygulamaları veya SAP® dahili görüntüleyicileri ile görüntülenebilir.

spacer
					image
Faydalı Linkler
Therefore™ Broşürü
Therefore™ Videosu
İlgili Bilgiler
Belge Yönetimi Ne Demektir?
Neden Therefore™ sistemini seçmelisiniz?
Therefore™ Ölçeklenebilirlik Özelliği
Therefore™ Bileşenleri
Therefore™ Özellikleri
Therefore™ Ana Sayfa