İş Çözümleri

Therefore™ Ölçeklenebilirlik Özelliği

Therefore™ maksimum esneklik sunabilmesi için geliştirilmiştir. Tamamen ölçeklendirilebilen bir çözüm olarak, Canon tarayıcılar ve MFP gibi aygıtlar gerekli görüldüğünde eklenebilir. Tek değişen ise özelliği etkinleştirmek için kullanılan lisans.

Therefore™ üç farklı sürüm seçeneği sunuyor: Personal Edition, Workgroup Edition ve Business Edition. Her biri aynı ölçeklendirilebilen yazılım çekirdeğini kullanır ve müşteriler Personal veya Workgroup sisteminden Business Edition sistemine rahatça yükseltme yapabilir. Therefore™ ile giriş düzeyi sistemleri ve şirket içi dağıtımlar, maksimum esneklik sunmak için aynı yazılımı kullanır. 

 


Personal Edition

 

Bu sürüm tek kişilik, tek başına kullanılabilen arşivleme çözümüdür. Kağıt belgelerin taranmasını, Microsoft® Office ve masaüstü dosyalardan içe aktarım yapılmasını sağlar. Genel kullanıcı grupları, ağa bağlı olmadan bağımsız sistemler içerisinde hassas belgeleri taraması gereken Askerler veya Polisler olabilir.

 

Workgroup Edition

 

Therefore™ Workgroup Edition, 5 veya 10 kullanıcılı sürüm olarak kullanılabilir ve web erişimine ek olarak bir tarayıcı bağlama lisansı ile gelir (daha fazlası gerekli görüldüğünde eklenebilir). Bu sürüm özellikle geniş bir organizasyon içerisindeki belirli departmanlar için uygundur. Kağıt belge tarama ve Microsoft® Office ve masaüstü dosyalardan içe aktarım sağlar. Belgeler elektronik depolama ortamlarının tüm bilinen biçimlerine arşivlenebilir.

Bilgiyi hızla ve güvenle yakalamak, depolamak ve almak isteyen veya kağıt belgeleri "masaüstüne" anında koymak isteyen işletmeler Therefore™ Workgroup Edition'dan yararlanabilirler. 

 

Business Edition

 

Bu sürüm kağıt belgeleri, personelleri için "masaüstüne" koyması gereken ve işletmeleri içerisinde belgeleri yönlendirmek için esnek bilgi iş akışları oluşturarak süreç verimliliğini arttırmayı amaçlayan küçük, orta veya büyük ölçekli organizasyonlar için tasarlanmıştır. Gerçek, merkezi olmayan bir sistem için sınırsız sunucu desteği sunar. Bu sürüm tüm RAID ve NAS ortam türleri, barkod tanımlama ve yakalama, iş akışı entegrasyonu, COLD biriktirme dosyası işlemi ve web erişimi için destek verir.

Bir çok veritabanı sunucusunu destekleyen Therefore™ Business Edition bunlara ek olarak birçok üçüncü taraf paketlerinden veri "paylaşabilir". Therefore™ kullanabileceğiniz genel bir entegrasyon alanı da, üçüncü taraf satış veya faturalama paketinin kontrol ettiği finansal alışveriş verilerine "bağlantı veren" belgelerin taranmış görüntülerini depolamak şeklinde olabilir. 

 

Therefore™ Business Edition sınırsız sayıda fazladan sunucu eklenebilmesini sağlayarak güvenli, merkezi olmayan ağ ve veritabanı yapısı sunar.

spacer
					image
Faydalı Linkler
Therefore™ Broşürü
Therefore™ Videosu
İlgili Bilgiler
Belge Yönetimi Ne Demektir?
Neden Therefore™ sistemini seçmelisiniz?
Therefore™ Bileşenleri
Therefore™ Özellikleri
Therefore™ Entegrasyonu
Therefore™ Ana Sayfa