İş Çözümleri

Neden Therefore™'u seçmelisiniz?

İşyerinde çalışanların bilgiye erişmeleri gerekir. İçe aktarım yapmak ve bütünleşmek için. Paylaşmak ve karşılaştırmak için. Depolamak ve almak için. Dağıtmak ve yazdırmak için. Bunlara elektronik olarak ihtiyaçları var ve hemen erişmeleri gerekiyor. Therefore™ belge çözümleri kullanıcıların bilgiyi verimli, ekonomik ve departman veya organizasyonları içerisinde güvenle işlemelerini sağlar. Bu da işleri ile ilgili amaçlarını gerçekleştirebilmeleri için gerekli olan bilgiye erişmeleri ve bilgiyi kullanabilmeleri anlamına gelir.

Verimlilik

Artık kontrolden çıkmış dağ gibi belge yığınları yok. Eksik ya da yanlış bilgi yok. Yanlış alıcılara gönderi yapmak yok. Sadece geliştirilmiş müşteri hizmetleri ile sizi işinizde bir adım öteye taşıyacak hızlı ve verimli belge akışı var.

Ekonomi

Therefore™ belge çözümleri, insanları ihtiyaçları olan bilgi ile buluşturarak iş döngülerini hızlandırır ve yatırımınızın hızlı bir şekilde geri dönmesini sağlar. Ayrıca iş hacminin artışına uygun bir şekilde büyüyebilir ve sizi maliyetli sistem değişimlerinden kurtarır. Daha fazla elektronik belge işleme, daha az yazdırma ve daha düşük çıktı maliyeti anlamına gelir. Daha iyi verimlilik, kaynakların idari görevlerden alınıp ana faaliyete aktarılmasını sağlar.

Güvenlik

Bilginin güvenle kullanılması, dolandırıcılığın kol gezdiği günümüz dünyasında gerekli bir özellik. Therefore™ belge çözümleri, erişimi sadece yetkili kullanıcılar ile sınırlandırarak verilerinizi güvenli tutarken hukuki ve sanayi yönetmelikleri ile uyumlu olmanızı sağlar. Böylece bilgi, organizasyon içinde serbestçe dolaşırken tamamen koruma altında olur.

spacer
					image
Faydalı Linkler
Therefore™ Broşürü
Therefore™ Videosu
İlgili Bilgiler
Belge Yönetimi Ne Demektir?
Therefore™ Ölçeklenebilirlik Özelliği
Therefore™ Bileşenleri
Therefore™ Özellikleri
Therefore™ Entegrasyonu
Therefore™ Ana Sayfa