İş Çözümleri

Pre Press


Océ PRISMAprepare

Océ PRISMAprepare

Hepsi bir arada Océ PRISMAprepare yazılımı ile baskı profesyonelleri, mükemmel belgeleri daha üretken ve karlı şekilde hazırlayabilir.


Océ PRISMAproduction

Océ PRISMAproduction

Océ PRISMAproduction Server, işlemsel baskı, doğrudan posta ve grafik sanatları ortamları için tasarlanmış yüksek performanslı bir iş akışı ve çıktı yönetimi sistemidir. Bu sunucu, Océ ve diğer firmaların çeşitli yazıcılarında orta ve yüksek hacimli yüksek hızda baskı için birleşik bir platform oluşturur. Bu profesyonel kuyrukta bekletme sistemi, aynı zamanda çok miktarda veri dönüştürme ve baskı öncesi iş akışı özelliklerini içerir.


Océ TrueProof

Océ TrueProof

Océ TrueProof, bir sanal yazıcı gibi çalışan, baskı öncesi provanızı geliştiren ve kolaylaştıran bir WYSIWYG, ekran üzeri baskı öncesi prova sistemidir. Sayfa görüntülerinizin önizlemesini yapabilir, dijital baskı işiniz üretime girmeden önce gerekirse piksel ayrıntısıyla kayıt doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak TrueProof, en üst düzeyde renk eşleşmesi için elektronik ve basılı renk provasına olanak tanıyan, opsiyonel modüllerle genişletilebilir. Bu sayede dijital tam renkli üretim baskılama için müşteriye tam kapsamlı prova çözümü sunulur.

spacer
					image

Tüm Ürünler

Océ PRISMAprepare 6.1
Océ PRISMAproduction server
Océ TrueProof