İş Çözümleri

Océ TrueProof

Pre Press

Océ TrueProof

Océ TrueProof

Üretim baskılama için mükemmel bir baskı öncesi prova çözümü

Océ TrueProof, bir sanal yazıcı gibi çalışan, baskı öncesi provanızı geliştiren ve kolaylaştıran bir WYSIWYG, ekran üzeri baskı öncesi prova sistemidir. Sayfa görüntülerinizin önizlemesini yapabilir, dijital baskı işiniz üretime girmeden önce gerekirse piksel ayrıntısıyla kayıt doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak TrueProof, en üst düzeyde renk eşleşmesi için elektronik ve basılı renk provasına olanak tanıyan, opsiyonel modüllerle genişletilebilir. Bu sayede dijital tam renkli üretim baskılama için müşteriye tam kapsamlı prova çözümü sunulur.

Faydalar

 • Arıza süresi, sarf malzemeleri, personel ve yalnızca prova baskısı için kullanılan yüksek hacimli üretim yazıcısından kaynaklanan kurulum masraflarını ortadan kaldırır.
 • TrueProof SoftProof seçeneğiyle çok sayıda gereksiz prova kağıdı önlenir. Tam yazıcı simülasyonu sayesinde hassasiyet
 • Saydam kağıt, ayrı renk düzlemleri ve ön baskılı formlar dahil olmak üzere piksel düzeyinde hassasiyet sunan görüntüleme
 • Toplam bir maliyet hesaplamasında oldukça önemli ve kesin girdi olarak mürekkep tüketimini belirleme
 • Gerçek yazdırma durumuna ve yayınlanmış normlara (ör. ISO 12647, G7) veya ortak değerlere göre baskı verilerini doğrulama
 • TrueProof V5.0, dijital baskı sektörü için ilk bütünsel bir renkli prova iş akışı çözümünü sunar.

Sonraki adımlar

Faydalı Bağlantılar

  Detaylı Özellikler

  Ticari baskı için esnek bir yazılım prova çözümü

  TrueProof, yüksek hacimli sanal Canon IPDS veya PCL üretim yazıcısı görevi gören, piksel düzeyinde hassasiyet sunan, kapsamlı bir WYSIWYG yazılım prova aracıdır. TrueProof, harici kaynaklardaki uygulamaların fiziksel üretim baskılamaya gitmeden önce üretime hazır olmalarını sağlar. Bu sayede hatalı dosyalar veya yanlış düzenlerin neden olduğu gereksiz arıza sürelerinin önüne geçilir, müşteriler maliyet tasarrufu sağlar ve performans artar. TrueProof'a yönlendirilen herhangi bir uygulama, ekranda tam baskı çözünürlüğüyle görüntülenebilir. Çift taraflı sayfaların simüle edilmesi veya ön baskılı formların süperempoze edilmesi gibi özellikler, TrueProof'u tam donanımlı, cihaza özel bir prova aracı yapar.

  Buna ek olarak TrueProof, en üst düzeyde renk eşleşmesi için elektronik ve basılı renk provasına olanak tanıyan, opsiyonel modüllerle genişletilebilir. Bu sayede dijital tam renkli üretim baskılama için müşteriye tam kapsamlı prova çözümü sunulur.

  TrueProof aynı zamanda mürekkep kullanımı ve genel hesaplamada önemli bir parametre görevi gören, uygulamaların renk kapsamını belirlemede de kullanılır. Orijinal yazıcı işlevlerini kullanan TrueProof, renk kapsamı ve mürekkep tüketimi ile ilgili hassas bir hesaplama sunar.

  TrueProof aynı zamanda SRA kumandasına sahip her tür Canon üretim yazıcısını (ör. VP5000, VS7000, VS8000, VS9000, ColorStream serisi, JetStream serisi, ImageStream serisi) simüle edebilir.

  TrueProof Core, esas olarak PRISMAproduction ile yakın bir etkileşim kurmak üzere tasarlanmıştır; ancak yüksek hacimli Canon üretim yazıcısını simüle eden herhangi bir IPDS/PCL çıkış sistemine de bağlanabilir.

  Ürünün Teknik Özellikleri

  Temel Özellikler Siyah beyaz, spot renkli veya tam renkli, yüksek hacimli dijital baskı için özel olarak geliştirilmiş profesyonel bir prova çözümü. TrueProof, sanal bir yazıcı işlevi gören, Ne Görüyorsan Onu Alırsın (WYSIWYG) kavramının geçerli olduğu gerçek bir ekran üzeri prova çözümüdür.

  DONANIM GEREKSİNİMLERİ

  İşlemci En az 4 fiziksel çekirdekli ve hyper threading desteği sunan 64 bit CPU, 3 GHz, 24 GB RAM (önerilen: 64 GB)
  Disk boyutu minimum 500 GB disk boyutu
  İşletim Sistemi Windows 7 (64 bit)
  Windows Server 2008 (64 bit)
  Novell Suse Linux Enterprise Server 11 SP3 (64 bit)
  Windows Server 2012 (64 bit)
  Apple OS10.10 (Yosemite)
  VMware ESXi V5.x
  • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 438ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
  • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
  • CLOUD, getReviews, 0ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;