Canon PRISMAprepare

PRISMAprepare

Hepsi bir arada PRISMAprepare yazılımı ile baskı profesyonelleri, mükemmel belgeleri daha üretken ve karlı şekilde hazırlayabilir.

Avantajlar

  • Baştan sona belge hazırlama
  • Sezgisel ve kullanımı kolay
  • Tüm tabaka yazıcılarla uyumlu
  • Açık arabirim esnekliği artırır
  • Verimlilik artışı sağlayan özellikler
  • Karlılığı en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlandı

Detaylı Özellikler

Canon PRISMAprepare ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Hepsi bir arada baskıya hazırlama çözümü


PRISMAprepare, yazıcıların baskı öncesi gereksinimlerini kullanıcı dostu ekrana sahip tek bir çözümle karşılar. Sayfaların temizlenmesi, belgelerin güzelleştirilmesi ve renklerin kontrol edilip düzeltilmesinden, belgelerin zımbaya hazır hale getirilmesine ve katlama çizgileri ve delgeç delikleriyle donatılmasına kadar, bu hepsi bir arada çözüm operatörün dokümanları kitapçık oluşturma veya Amerikan ciltleme işlemine bile hazırlamasına olanak tanıyor. Yazılım çözümü tüm bu ihtiyaçları karşılayarak belge hazırlamadan üretime kadar tüm tekrarlanan işlerin otomatikleştirilmesini kolaylaştırıyor ve operatöre diğer işlere ayıracak zaman bırakıyor.

Olağanüstü kullanım kolaylığı


Ödüllü "Ocean Tarzı" kullanıcı arabirimi, etkileyici belgeleri tutarlı şekilde hazırlamayı kolay hale getirir. Sezgisel "Ne Görüyorsan Onu Alırsın" (WYSIWYG) iş önizleme ekranı, birden fazla prova gereksinimi ortadan kaldırarak ve hata riskini azaltarak en zorlu görevlerde bile kontrolü elinizde tutmanızı sağlar.

Esnek açık standartlar


PRISMAprepare, açık PDF standardını kullanır. Böylece açık sistem mimarisini korurken iş akışlarını basitleştirebilirsiniz. Adobe PDF Kütüphanesi tabanlı PRISMAprepare 6.1, kurulumu belirgin şekilde kolaylaştırır ve daha büyük, karmaşık görevleri başarmanızı sağlar.

Kullanışlı açık arabirim


PRISMAprepare, en fazla 10 bağımsız PDF özellikli Windows tabanlı program için arabirim sağlayabilir. Uygulamanın Adobe Photoshop® gibi popüler uygulamalara sorunsuz şekilde bağlanabilmesi, diğer uygulamalardaki gelişmiş düzenlemeleri ve baskıya hazırlama görevlerini yerine getirebilmenizi ve ardından güncellenen belgelerinizi PRISMAprepare uygulamasına geri aktararak kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar.

Verimliliği artırın


PRISMAprepare otomasyon, sonlandırma ve kesme çizgileri ekleme süreçlerini geliştirerek ve programlı belgelerin doğrudan basılmasını sağlayarak verimliliği optimize etmenize yardımcı olur. Önceden kaydedilen şablonlar, kullanıcıların baskıya hazır bir belge oluşturmak için içeriği bir "sık kullanılan klasöre" sürükleyip bırakmasına olanak sağlar. Gelişmiş sırt oluşumu ve kolay belge kapağı oluşumu ile baskı kişiselleştirmesi için gelişmiş VDP işlevselliğini de kapsayan yeni işlevlerin tümü bu yazılımın çok yönlülüğüne ve üretkenliğine katkıda bulunur. Bu yazılım ayrıca artık hat yanı ve hat dışı sonlandırma işlemlerinin (Ultimate Bindery'den) iş akışına opsiyonel olarak entegre edilebilmesine olanak tanır.

Yatırım getirilerini en üst düzeye çıkarın


PRISMAprepare, görevleri daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olarak kar marjınızı artırır. Basılı kopya provalarının ortadan kaldırılması birçok mevcut iş akışı çözümüyle karşılaştırıldığında önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayarak daha fazla iş alabilmenize ve karlılığı artırmanıza olanak sağlar. Otomatik esnek renk algılama, renkli ve Siyah Beyaz sayfaların en verimli şekilde ayrılmasına ve birleştirilmesine imkan tanıyarak daha düşük maliyetle yüksek kaliteli sonuçlar ortaya çıkarır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PRISMAprepare, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sonraki adımlar

Bilgi isteyin