İş Çözümleri

Helix

Helix Production Workflow, baskı tedarikçilerinin esnek ve güçlü bir web üzerinden baskı çözümü sunmalarını sağlarken üretimin her aşamasında zamandan kazandırıp maliyetleri düşürerek değer katar.

Önemli avantajları

· Esnek ve kullanımı kolay
· Kolay ve çabuk sipariş
· WYSIWYG belge düzeni araçları
· Esnek fiyatlandırma modülleri
· Güvenli ödeme
· Gerçek zamanlı iş takibi
· Titiz raporlama ve faturalandırma
· Etkili maliyet denetimleri
· Fusion Pro VDP yazılımı ile isteğe bağlı entegrasyon
· 3. taraf veri dönüştürme yazılımlarıyla bağlantı için veri birleştirici

Helix Production Workflow, tüketicilerle baskı tedarikçilerinin birçok avantajdan çabucak yararlanmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Baskı Tüketicileri için Avantajları

Hızlı ve basit - Baskı işleri, basit dosya yükleme ve sipariş formuyla veya belgenin çevrimiçi bir kütüphaneden seçilmesiyle Internet veya ağ bağlantısı üzerinden çabucak ve kolayca gönderilebilir.

Basit kullanıcı arabirimi - Esnek yapılandırma seçenekleri kullanımı kolaylaştırır. Kullanıcılar dili seçebilir, teslimat seçeneklerini belirtebilir ve kişisel verilerini yükleyebilir.

Güvenli çevrimiçi ödeme   - Fiyatların anında ekran üzerinde görüntülenmesinin yanı sıra kredi kartı, banka kartı veya hesaptan ödeme seçenekleri, hızlı ve verimli ödeme sağlar.

Anında takip ve iş durumu güncellemeleri - Müşteriler gönderilen işleri ve işlerin durumunu görebilir ve özellik etkinse, belirli siparişleri iptal edebilirler. Eksiksiz bir sipariş geçmişi de sağlanır.

Baskı Tedarikçileri için Avantajları

Tam görünürlük - Yüksek derecede yapılandırılabilir iş akışı ve kullanıcı arabirimi, müşterilerin tüm işlerinin tamamen görünür ve kontrol edilebilir olmasını sağlar.

Daha İyi Baskı Odası Yönetimi - Tüm aygıtların durumu ve mevcut iş yükleri merkezden görüntülenebilir ve koordine edilebilir. Böylece üretkenlik ve tüm kaynakların kullanımı en üst düzeye çıkar.

Daha iyi müşteri hizmeti – Müşteriler büyük baskı işlerini sadece birkaç tıklamayla size gönderebildikleri için zamandan ve paradan tasarruf ederler. Dijital sipariş formları sayesinde müşterilerin geri aranması gereksinimi azaldığından, hatalardan ve baskıların baştan yapılmasından doğan masraflar kısılır.

Kolay belge hazırlama ve işleme - Belgenin içeriği, kağıt seçimi ve düzeni, WYSIWYG belge düzenleme araçlarıyla çabucak değiştirilebilir. Standart prosesler ve iş akışları, manuel işlemleri ve hata riskini azaltmak için kullanıcı tarafından tanımlanabilen sık kullanılan klasörler kullanılarak otomatikleştirilebilir.

Tek veya birden fazla baskı aygıtından çıktı – Optimum yazıcı veya birden çok çıktı aygıtının kombinasyonu, manuel olarak veya önceden belirlenmiş kurallara göre otomatik olarak seçilebilir.

Titiz raporlama ve faturalandırma - Güçlü ve esnek müşteri raporları ile maliyet dağılımı ve istirdadı, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde yapılandırılabilir.

Entegrasyon – Helix Production Workflow, pek çok CRM, ERP ve MIS uygulamasına bağlanabilir. İsteğe bağlı özellikler ve ilave vitrinler gerektiği şekilde eklenebilir.

spacer
					image
Useful Information
Helix Production Workflow datasheet [PDF, 308 KB]
Helix Production Workflow Training Tool
İlişkili Yazılım
uniFLOW Çıktı Yöneticisi [PDF, 171 KB]
iWPM Pro [PDF, 254 KB]
SmartBoard [PDF, 267 KB]
Efi Balance & Digital Storefront [PDF, 278 KB]