İş Çözümleri

PlanetPress Suite

PlanetPress Suite modüler bir yazılım çözümüdür, yüksek esnekliği, kolay kullanımı ve integre etme yeteneği sayesinde, kullanıcılara farklı veri belgelerinin oluşturulması ve üretilmesinde belirgin ölçüde bir etkinlik ve verimlilik sağlar.

Çözüm, hemen hemen her veri tabanından veya ana bilgisayar ortamından veri işleme temelinde gerçekleşir. Arayüzün kullanımı kolay tasarımı, kullanıcıların statik elementler gibi değişken metin, tablo,görüntü ve logoları da kullanıp hızlı bir şekilde belge şablonları oluşturmasını sağlar, bunlar verilerin yürütüldüğü grafik, tablo ve barkodlarla tamamlanır.

Tamamlanan şablon daha sonra yazıcının sabit sürücüsünde saklanır ve değişken elementler dinamik olarak birleştirilir. Bu, ağ trafiğini düşürüp yazıcı hızını arttırmak için sadece değişken verilerin yazıcıya gönderilmesi gerektiği anlamına gelir.
Seçimli PlanetPress İzleme modülü eşit algısal arayüzü ile veri tutmayı ve geliştirmek üzere belge dağıtım iş akışını sağlar. Örneğin, farklı belgeler gibi tek bir veri akımı, dağıtılan farklı yazıcılar veya e-posta, faks, şebeke veya bir belge arşivi için üretilebilir. Veya veri akımı belirli veri koşullarına bağlı olarak, bölünebilir ve ardından farklı yollar üzerinden üretilebilir.

Temel Özellikler:

  • Kolay kullanım, basitçe belge oluşturmak için sürükle ve bırak seçeneklerinin olduğu sezgisel windows arayüz, kullanıcılara talep üzerine ortak görüntüleme ve mesajlaşma geliştirme olanağı
     Pahalı bir işlem olan sistemleri tekrar programlamaya gerek kalmadan çoğu veri tabanından ve ana bilgisayar ortamlarından veri işler.
  • Otomatik olarak oluşturulan tam renkli grafik ve tablolar dahil, koşullu uygulama ve kişiselleştirme yollarıyla belge değerini arttırır.
  • Otomatik veri tutma olanağı ve kullanıcının belli iş rolleri temelinde belge dağıtım iş akışı sağlar, eş zamanlı baskı, e-posta, faks ve arşiv olanağı elde edilir.
  • Yazıcı devir sayısında belge çıktısı alınır ve yazıcının tüm fonksiyonelliği kullanılır.
  • Ön baskı durumunun kaldırılmasıyla zaman ve paradan büyük ölçüde tasarruf edilir.

PlanetPress Suite Brochure [PDF, 305 KB]
spacer
					image
İlişkili Yazılım
PrintShop Mail
PlanetPress Suite
Sizin Çözümleriniz
Renk Yönetimi
Üretim İş Akışı
Değişken Veri Baskısı