Münih'e hoş geldiniz. Umarız sörf tahtanız yanınızdadır. Gelin ve dünyanın en heyecan verici nehir sörfçülerinden üçü olan Tao, Alex ve Karina ile birlikte nehir sörfçülüğüne ev sahipliği yapan Eisbach'ta bize katılın.

Mobil olarak veya masaüstünden etkileşimli deneyimimize katılın ve Almanya'nın kalbindeki bu benzersiz sörf topluluğunu keşfedin. Avucunuzun içinde en yeni Canon ekipmanları ile profesyonel bir çekimde bulunmanın hissini yaşayın. EOS-1D X Mark II ile Alex ve Karina'nın bu gürültülü nehir üzerinde senkronize şekilde sörf yaptıkları anı zumlayarak yakalayın. Gece vakti dalgaları hızla geçen, numaralar sergileyen Tao'nun aksiyonlu, düşük ışıklı çekimlerini yakalayın ve ardından bunları arkadaşlarınızla paylaşın.

Fotoğraf makinenizi veya akıllı telefonunuzu kapıp keşif yapmanız için size ilham verecek tüm "Come and See" hikayelerimizi beğenin. "Nasıl yapılır" ve "kit ipuçları" videolarımızla muhteşem görüntüler yakalamanıza yardımcı olalım. Hemen yanı başınızda bulunan hikayeleri keşfedin, kim olduğunuzu bulun, diğerleriyle paylaşın ve gelip göreceklerinden emin olun.

Şehir Sörfçüleri etkileşimli deneyimimizi buradan keşfedin.

The story of the wave

Dalganın hikayesi

Gece yarısı ve bir şehrin ortasındasınız. Tahmin edin ne oldu? Sörf zamanı! Münih'in şehir sörfçülerine katılın ve Eisbach nehrindeki dalgaların hikayesini keşfedin.

Meet the surfers: Tao, Alex and Karina

Sörfçülerle tanışın: Tao, Alex ve Karina

En yeni "Come and See" hikayemizi anlatmamıza yardımcı olan, Münih'in nam salmış üç sörfçüsüyle tanışın.

Take better portraits

Daha iyi portreler çekin

Portre fotoğrafları çekmek kolay olsa da bu alanda uzmanlaşmak zordur. Faydalı temel ipuçlarımız, iyi çekimlerinizi olağanüstü çekimlere dönüştürmenize yardımcı olur.

How to use natural light

Doğal ışık kullanma

Günün farklı saatlerinde ışığın nasıl değiştiği hakkında biraz daha bilgi almak için okumaya devam edin. En iyi şekilde faydalanmak üzere fotoğraf makinesi ayarlarınızı nasıl kullanacağınızı keşfedin.

Shoot sharper fast-moving action

Hızlı hareket eden nesneleri daha net çekin

Şehirdeki nehir sörfçüleri, snowboard yapanlar veya koşucular gibi nesnelerin muhteşem aksiyon çekimlerini yapmak, önceden düşünmeyi gerektirir.

Capture stunning details, even in low light

Düşük ışıkta bile etkileyici ayrıntıları yakalayın

Işığın az olduğu zamanlarda ayrıntıları yakalamak, özellikle de akıllı telefon kamerası kullanıyorsanız zor olabilir. Diyafram açıklığı, ISO ayarları ve enstantane hızını kullanma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Zoom in and capture fast action

Zumlayın ve hızlı aksiyonu yakalayın

Aksiyonu fotoğraflamak saliselik anları yakalamaktan ibarettir, bu nedenle oyuna ayak uydurmanız gerekir.

Behind the scenes - City Surfers

Kamera arkası - Şehir Sörfçüleri

Işık, kamera, sörf! Eisbach Nehri'ndeki Canon Şehir Sörfçülerinin kamera arkasını gelip görün.

Side by side: Canon cameras versus smartphone cameras

Yan yana: Canon fotoğraf makineleri ve akıllı telefon kameraları

Son zamanlarda gerçekleşen Şehir Sörfçüleri çekimi sırasında, hevesli amatör bir fotoğrafçıdan en yeni Canon fotoğraf makineleri ile akıllı telefon kameraları kullanılarak yapılan çekimleri kıyaslamamıza yardım etmesini istedik. Sonuçlara göz atın.

The kit you need for shooting and instant sharing

Çekim yapmak ve anında paylaşmak için ihtiyaç duyduğunuz kit

Doğru ekipman ile arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle olağanüstü fotoğrafları anında paylaşabilirsiniz.

The perfect kit for portable flexibility

Taşınabilir esneklik için mükemmel kit

Yanınızda büyük bir fotoğraf makinesi ve kit çantası taşımak her zaman pratik olmayabilir. Ancak akıllı telefonunuzdaki kameranın üstün görüntü kalitesi sunamadığı anlarda bunu sağlayan bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duyarsınız.

A kit list for controlling the light

Işığı kontrol etmek için kit listesi

Anın havasını yakalayan, yaratıcı, iyi ışıklandırılmış çekimler yapmak istiyorsanız bunun için doğru kite sahip olmanız gerekir.