hero

Canon bağlantı olanakları

Bağlantılı fotoğraf makinelerimiz, yazıcılarımız, uygulamalarımız ve Connect Station CS100, değerli fotoğraflar ve filmler çekip bunları paylaşmanızı, basmanızı ve depolamanızı kolaylaştırır.

Wi-Fi ve NFC ile daha fazlasını yapın

Wi-Fi teknolojili Canon cihazları, fotoğraflarınızı aktarmanızı, paylaşmanızı, basmanızı veya depolamanızı ve hatta uzaktan çekim yapmanızı sağlar. Örneğin, fotoğraflarınızı düzenlemek veya paylaşmak üzere Wi-Fi özellikli Canon fotoğraf makinenizden akıllı telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz. NFC* işinizi kolaylaştırır: İki NFC özellikli cihazı birbirine dokundurarak Wi-Fi bağlantısı oluşturabilirsiniz. Bu sayede, örneğin, tek dokunuşla NFC özellikli fotoğraf makinenizden Canon Connect Station CS100'e görüntü aktarabilirsiniz.

wi-fi-nfc
connected-services

Her zaman bağlı kalın

İster fotoğraflarınızı depolamak veya düzenlemek ister mobil cihazınızdan kablosuz baskı almak veya değerli aile anlarınızı paylaşmak istiyor olun, bağlantılı uygulama ve hizmet seçeneklerimiz görüntülerinizden en yüksek verimi almanıza yardımcı olur.

lifecake

Lifecake

Kendi aile fotoğrafınız ve video zaman tünelinizle çocuğunuzun gelişimini izleyin ve paylaşın.

irista

Irista

Fotoğraflarınızı depolayın, düzenleyin, organize edin ve tüm dünyayla paylaşın.

pixma-cloud-link

PIXMA Cloud Link

Geliştirilmiş PIXMA Cloud Link yazıcılarla Facebook, Instagram ve Google Drive gibi çevrimiçi fotoğraf hizmetlerinden doğrudan baskı alın ya da görüntüleri tarayıp buluta kaydedin.Bağlantılı fotoğraf makineleri ve daha fazlası

Birbiriyle bağlantılı yeni fotoğraf makinelerimiz, yazıcılarımız ve video kameralarımız, fotoğraflarınız ve filmlerinizle daha fazlasını yapabilme özgürlüğü sunar. Yeni modellerimizin bazılarında bulunan NFC, cihazlarınızı birbirine bağlayıp görüntülerinizi Wi-Fi üzerinden uyumlu bir akıllı telefona veya Canon Connect Station CS100'e aktarmanızı kolaylaştırır.

connected-products

Argentina

Skijoring

Come and See

apps

Uygulamalar

Fotoğraf makinenizden, lensinizden veya görüntüleme cihazınızdan daha fazla yararlanın

placeholder

Connect Station CS100

Daha fazlasını öğrenin

Sorumluluk reddi: Bağlantı özellikleri yalnızca belirli fotoğraf makinesi modellerinde bulunur. Bazı bağlantı özellikleri için ücretsiz, indirilebilir bir uygulama gerekir.
*NFC, her cihazla uyumlu değildir.
**Pictbridge, kablosuz LAN üzerinden çalışır.