O1 header

Geldik, gördük, ıslandık

Şehir Sörfçülerini efsane yapan beş unsur

Hırçın nehirler, şehir sörfçüleri, korkusuz fotoğrafçılar, çılgın teknoloji ve fotoğraf makinesi kiti cenneti... En yeni "Come and See" hikayemizin kamera arkasına göz atın.

1. Eisbach.

Her şeyi daha da güzelleştiriyorlar. 3 gün boyunca ekibimiz, bu muhteşem deneyim için özel olarak üretilmiş donanımla çığır açan fotoğraf ve film tekniklerinin olağanüstü birleşimini çekti. Sizi, cep telefonunuzla Münih'te bulunan Eisbach nehrinin kıyılarına götürmek için bu donanımı kullandık. Diğer donanımlar gerçek Canon kamerayı avucunuzun içine yerleştirerek yüksek hızlı çekimler yapmanızı ve doğrudan aksiyona zumlamanızı sağlarken 180º donanım, yeni Cinema EOS C300 Mark II'ye takılmış geniş açılı bir lens kullanır.

2. Donanım, donanım ve daha fazla donanım.

Her şeyi daha da güzelleştiriyorlar. 3 gün boyunca ekibimiz, bu muhteşem deneyim için özel olarak üretilmiş donanımla çığır açan fotoğraf ve film tekniklerinin olağanüstü birleşimini çekti. Sizi, cep telefonunuzla Münih'te bulunan Eisbach nehrinin kıyılarına götürmek için 180º ve 360º donanım kullandık. 180º donanımda yeni Cinema EOS C300 Mark II'ye takılı geniş bir lens kullanılırken, 360º donanım 6 adet Canon EOS M10 bir araya getirilerek oluşturuldu. Diğer donanımlar gerçek Canon kamerayı avucunuzun içine yerleştirerek yüksek hızlı çekimler yapmanızı ve doğrudan aksiyona zumlamanızı sağlar.3. Sörfçülerimiz. Nehrin sahibi yerel sörfçüler.

Filmimiz, nehrin nam salmış üç sörfçüsü Tao, Karina ve Alex ile çekildi. Bu çocuklar gerçekten inanılmaz. Onlar için hiçbir şey zahmetli değil ve dalgalardaki becerileri ve dayanıklılıkları hepimizi büyüledi.

4. Samo.

Profesyonel fotoğrafçımız alaca karanlıktan geceye doğru ilerlerken aksiyonu mükemmel biçimde yakalamak için çekim sırasında yeni Canon EOS-1D X Mark II'yi kullandı. Samo da son derece korkusuz biri. Samo, çekim sonrasında Tao'nun sörf tahtasına binerek botlarını çıkarmadan dalgalarda sörf yaptı.5. Gece.

Gece vakti her şey daha da havalı olur. Elbette gündüz de çekim yapabilirdik; fakat o şekilde zorlukla yüzleşmemiş olurduk. Şehrin hissiyatını yakalamak için cadde ışıklarının çevreyi saran parlaklıklarını kullandık ve hırçın dalgaların üzerindeki sörfçüleri birbirinden ayıran ay ışığı efektini yaratan kocaman, şişirilen ışıklar yüzdürdük.

Şehir Sörfçüleri etkileşimli deneyimimizi buradan keşfedin.