Düşük ışıkta atmosferin çekilmesi

Düşük ışıkta bir sahnenin atmosferini yakalamak için her zaman bir DSLR ve bir tripod gerekli değildir. Bu teçhizat size mükemmel sonuçlar sağlayacak olmasına rağmen, hareket kabiliyetinizi kısıtlayabilir. Bu da vahşi yaşam gibi ortamları çekerken ideal bir durum değildir.

Kompakt bir fotoğraf makinesi kullanmak, çekimler ve bakış açıları arasında geçiş yaparken size daha fazla serbestlik sağlar.

HS System özelliğine sahip çok sayıdaki Canon kompakt fotoğraf makinelerinden birine sahipseniz düşük ışıkta yine mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. HS System özelliğinin yüksek hassasiyete sahip sensörü ve güçlü DIGIC işlemcisi, atmosferin renklerini doğru bir biçimde, tıpkı sizin gördüğünüz şekilde çekmek için birlikte çalışır. Yani, alacakaranlık ya da gece sahnelerini çekebilir ve dengeli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Büyük sensöre ve geniş diyaframlı lense sahip PowerShot G7 X gibi kompakt bir fotoğraf makinesi kullanırken, bir DSLR kullanıcısının bile gurur duyacağı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Düşük ışıkta fotoğraf çekmek