k

Değerli anılarınızı yedeklemek

Fotoğraflarınız ve filmleriniz paha biçilmezdir. Bunlar, asla tekrar yaşayamayacağınız eşsiz anların anılarıdır, bu nedenle düzenli olarak yedeklenmeleri önemlidir. Ancak bunların en iyilerini seçecek ve kaydedecek zamanı bulmak her zaman kolay değildir. Ayrıca bir hafıza kartında ya da akıllı telefonunuzda ne kadar uzun süre kalırlarsa kaybolmaları ya da unutulmaları o kadar olasıdır.

Bu nedenle, çevrimiçi depolama seçenekleri büyük bir iç rahatlığı sağlamaktadır. Bir bulut depolama hizmetine ya da en sevdiğiniz sosyal ağa yüklemeniz, anılarınızın kolay kolay kaybolmayacağı anlamına gelir. Image Sync özelliğine sahip en yeni fotoğraf makinelerimiz artık yeni görüntüler olup olmadığını kontrol ediyor ve bunları tercih ettiğiniz bulut hizmetine, Flickr ve Google Drive gibi sosyal medyaya ya da Canon'un irista hizmetine yüklüyor. Ayrıca, görüntüleri bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza ya da tabletinize otomatik olarak kaydetmeyi de seçebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak yedeklemeye ilgi duyuyorsanız, irista hizmetine bir göz atın. Bu hizmet, fotoğraf kütüphanelerinizi daha önce görülmemiş biçimde yedeklemenize ve bunların keyfini çıkarmanıza olanak veren bulut-tabanlı bir platform.

Fotoğraflarınızı yedekleyin