Bu tırmanışta, mülkün sahiplerinin izniyle eğitimli profesyoneller ve güvenlik ekipmanı kullandık, lütfen tırmanıştaki hiçbir şeyi kopyalamaya ya da tekrar canlandırmaya çalışmayın.

Fotoğraf ve filmlerinizin keyfini çıkarmak ve paylaşmak

Yıllar içinde, farklı fotoğraf makineleri, hafıza kartları ve cihazlardan yüzlerce değerli fotoğrafik anı biriktirmeniz olasıdır. Bu anıları yönetmenize ve istediğiniz zaman bunların keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için bunların tümünü tek bir yerde toplamak iyi bir fikirdir.

Çok sayıda görüntüyü takip etmek için faydalı bir ipucu, çektikten hemen sonra fotoğraflarınızı gözden geçirmenizdir. Bu sayede koleksiyonunuzu, bir daha bakmayacağınız görüntüler ile tıka basa doldurmamış olursunuz. Hangi görüntüleri saklamak istediğinizi dikkatle düşünün; bu görüntüleri büyük bir ekranda görmek daha fazla ayrıntı görmenize yardımcı olabilir ve hangi görüntülerin en iyileri olduğu hakkındaki kararınızı etkileyebilir.

Canon'un Connect Station özelliği, fotoğraf ve filmlerinizi tek bir yerde tutarak evinizde bir HD TV'de aileniz ve arkadaşlarınızla keyfini çıkarmanız için kolay bir yol sunmaktadır. Görüntüleri kablosuz aktarmak ya da dosyaları hafıza kartı veya USB kablosu kullanarak içe aktarmak için Canon Dynamic NFC özellikli fotoğraf makinenize dokunun. Connect Station özelliğini, fotoğraflarınızı sosyal medya sitelerinde ve irista gibi çevrimiçi albümlerde paylaşmak, kablosuz olarak basmak ve farklı cihazlardan gelen çok miktarda anıyı organize etmek için de kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı paylaşın